En Son Ne Aldınız ?
Dragon, dikdik_s, bekvural güzel günlerde kullanın.

dikdik_s Haslingeri görünce aynı şey geldi aklıma. Hatta bu sefer kime gidecekse şanslıymış kutusu da var dedim Big Grin

bekvural o Zaza'ları koleksiyon yapacaksanız tamam. Değilse niye aldınız merak ettim Smile. Arko kremle de bol sabırlar diliyorum Smile.
@pilotic komşum arko sabunlar ve kremler yeni başlayan arkadaşlara.

Zazalar ve koyu lâcivert rapira sırf kutusu ve görünüşleri hoşuma gitti jiletleri hakkında en ufak fikrim yok Smile

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Edwin Jagger Ivory Porcelain Shaving Soap Bowl & Stainless Steel Bowl

6afdc93e9efb37f164837e8c5f06b48f.jpeg

84fef8269943b095b3f90d4d07ba8f15.jpeg

3a02bde5754a22953215242634fbe713.jpeg

Kullanıp deneyimledikçe ayrı bir başlıkta inceleme yazacağım.
astroid iyi günlerde kullanın. Bunu ilk kez görüyorum. Sanırım yeni çıkarmışlar. Seramik kasenin dibinde de tırtıklar varsa sabun köpürtmek için ikisi bir arada işlevsel bir çözüm üretmişler.
(05/12/2017, Saat: 23:57)pilotic Adlı Kullanıcıdan Alıntı: astroid iyi günlerde kullanın. Bunu ilk kez görüyorum. Sanırım yeni çıkarmışlar. Seramik kasenin dibinde de tırtıklar varsa sabun köpürtmek için ikisi bir arada işlevsel bir çözüm üretmişler.

Teşekkürler Smile Bu daha çok scuttle kıvamında yapılmış bir şey. Üzerinde EJ RN6 benzeri kap var. Altına sıcak su konup metal üzerine gerek sert sabun koyularak yumuşama, gerek sıcak köpük sağlama yapılabiliyor.
Yeni oyuncagim geldi, Merkur 39C. En agir ve uzun tiras aletim bu oldu. Eldeki hissiyati cok guzel, aksam da tirasini test edicem bakalim.

2lc369z.jpg
Hijyene önem veren elit bey
@pundoe komşum hayırlı olsun güle güle kullanın.

(06/12/2017, Saat: 13:35)bekvural Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @pundoe    komşum hayırlı olsun güle güle kullanın.

Tesekkurler komsum, daha iyileri sizin olsun.
(06/12/2017, Saat: 13:38)pundoe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tesekkurler komsum, daha iyileri sizin olsun.

Güle güle kullanın Hocam.Eminim seversiniz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
(06/12/2017, Saat: 13:44)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güle güle kullanın Hocam.Eminim seversiniz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sagolun komsum Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: