En Son Ne Aldınız ?
Tesekkur ederim degerli arkadaslar, daha iyileri sizlerin olsun ins.

@Corpus36 baskanim bizim projenin butcesini ayarladim ben, senden haber bekliyorum Big GrinBig Grin

@Nani Kuş hocam dogrudur, sanki gizli bir yayli sistem var gibi girip cikiyor.
İzbe kardesim hayırlı olsun yeni cobran. Sanırım takılma falan yapmadan direk geldi.

Kassam komsum tech iniz hayırlı olsun. Aynısı var bende ama almanya uretimiymis.

Ahrazım Arkon hayırlı olsun. Dalveylerini bi arkoyla kopurt, kokusu sinsin bi hamam sefası yasasınlar iskoclar.
(08/12/2017, Saat: 21:31)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İzbe kardesim hayırlı olsun yeni cobran. Sanırım takılma falan yapmadan direk geldi.

Kassam komsum tech iniz hayırlı olsun. Aynısı var bende ama almanya uretimiymis.

Ahrazım Arkon hayırlı olsun. Dalveylerini bi arkoyla kopurt, kokusu sinsin bi hamam sefası yasasınlar iskoclar.

Fikir güzel abi,eyvallah.Nerden bilecek hamamı Allah’ın İskoçu,basıcam buharı bu akşam.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
(06/12/2017, Saat: 18:30)pundoe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tesekkurler, burdan komsum;
Merkur HD Long Handle Barber Pole Slant, 39C by N/A https://www.amazon.com/dp/B002P9IP3S/ref...jAbSJP3YSV

Kusura bakmayın komşum, cevabınız gözümden kaçmış. Link için teşekkür ederim.
@ahraz @KASSAM @izbe
Üstadlar güle güle kullanın.
-Uzun zamandır merak ettiğim 34C 'yi aldım, ilk kullanımdan da memnun kaldım.
-Lea tıraş kremi biraz büyük nasıl bitiricez bakalım. Sabunlarla ile birlikte kullanmak için almıştım ama bitirmek için tek başına da kullanacağım.ilk kullanım Arko ile çok iyi oldu, bol köpüklü ve kaygan
-Feather ProGuard jiletten Professional'a terfi etme zamanı da geldi.
-Sarı Gillette kalmamış, yeşil Astra aldım ilk defa ..
İmpa Ticaret Mustafa Bey'e konukseverliği için teşekkür ederim.
3d2fffb52f10b34564785c4a7a812dde.jpg

SM-J500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Resim çıkıyor mu anlamadım?7e80277c79f598a18ee305ec53abcebb.jpg

(10/12/2017, Saat: 17:55)Men-Sup Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Resim çıkıyor mu anlamadım?7e80277c79f598a18ee305ec53abcebb.jpg

Hayırlı olsun komşum ben de bu aletin slantını almayı düşünüyorum da bakalım hayırlısı
Teşekkürler komşum.
37C de kullanmıştım, o da çok güzeldi. 37C 'deki ısırmayı X3'te yaşamadığım için Slant olarak İkon X3'te karar kıldım.

@Men-Sup
Yeni urunler hayırlı olsun kardesim. Su lea'nın As veya balmındanda alarak set yapsaydın yaw.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: