En Son Ne Aldınız ?
@Nani Kuş Teşekkürler üstad. Daha iyileri sizin olsun diyeceğim ama siz de zaten daha iyileri bol miktarda var Smile
Daha önce Çinli agresif bronz Yintal başlığı adı altında incelemesi yapılmış olan aletin mat gümüşü bugün elime ulaştı.

Resim yüklenmemiş

İnşallah olmuştur.

Olmamış
(25/12/2017, Saat: 20:47)elitte Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İnşallah olmuştur.

Olmamış

Siteden giriyorsanız;

Dosya ekle,upload,insert Code to the post,upload,önizleme en altta ortadaki tuş,kaydet.

Tapatalktan kamera ikonunun yanındaki en iyi,yükle.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
a2fb67814b3e9888a19cdd1387281551.jpg

Faena Geltir after shave. Sonunda sabunun AS’sini aldım. Forumdan bir komşudan. Koku gerçekten Tom Ford gibi. Allahtan daha hafifi Smile Tomford bayağı ağır bir kokudur.
AS etkisini de tıraştan sonra anlayacağım.
(25/12/2017, Saat: 21:03)Dragon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Faena Geltir after shave. Sonunda sabunun AS’sini aldım. Forumdan bir komşudan. Koku gerçekten Tom Ford gibi. Allahtan daha hafifi Smile Tomford bayağı ağır bir kokudur.
AS etkisini de tıraştan sonra anlayacağım.

Güle güle kullanın Hocam.Güzel üründür,bence memnun kalırsınız.

bir yıl daha bitiyor
insan yaşlanırken?
jajaki.jpg

(25/12/2017, Saat: 20:56)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Siteden giriyorsanız;

Dosya ekle,upload,insert Code to the post,upload,önizleme en altta ortadaki tuş,kaydet.

Tapatalktan kamera ikonunun yanındaki en iyi,yükle.

Teşekkür ediyorum yardımınız için, sanırım bu kez oldu Smile
(25/12/2017, Saat: 21:45)elitte Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ediyorum yardımınız için, sanırım bu kez oldu Smile

Rica ederim,ne demek.Güle güle kullanın.Çok güzel çıkmış resimde

bir yıl daha bitiyor
insan yaşlanırken?
@ahraz komsumun incelemelerini okuduktan sonra verdigim hediyelik siparisler elime ulasti. Gumrukle cok ugrastim bugun, MdC sabun gittiydi kozmetik kategorisinden, zor kurtardim. Yaninda kucuk bir sabun daha gondermisler yilbasi hediyesi olarak, ona coktuler. Uzun bir sure yurtdisi siparisi vermemeye karar verdim. Sabunlarin kokusu muthis ama Smile

adm9z7.jpg
Hijyene önem veren elit bey
(25/12/2017, Saat: 21:05)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güle güle kullanın Hocam.Güzel üründür,bence memnun kalırsınız.

Sağolum komşum. Sabundan çok memnunum. Bundan da öyle olur diye umuyorum
(25/12/2017, Saat: 22:01)pundoe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ahraz komsumun incelemelerini okuduktan sonra verdigim hediyelik siparisler elime ulasti. Gumrukle cok ugrastim bugun, MdC sabun gittiydi kozmetik kategorisinden, zor kurtardim. Yaninda kucuk bir sabun daha gondermisler yilbasi hediyesi olarak, ona coktuler. Uzun bir sure yurtdisi siparisi vermemeye karar verdim. Sabunlarin kokusu muthis ama

Güzel günlerde kullanın Hocam.Fırçaları önce kokulu bir sabun ile köpürtüp bekletmekte fayda var.Koku var mı sizinkilerde bilmiyorum ama kullanmadan önce temizlemek en iyisi.Çok hoş ürünler almışsınız,2018’nin çok güzel geçeceği belli sizin adınıza.Mutlu yıllar şimdiden.

Edit: Fırça kıl tipleri benim inceleme yapmış olduğum signature serisinden farklı ama bunu biliyorsunuzdur umarım,başlangıçta batıcı gelecektir,zamanla toparlar.O fırçaların incelemesi yakında

bir yıl daha bitiyor
insan yaşlanırken?

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: