En Son Ne Aldınız ?
a2b05e0963c2cae1986b967c4a8b658e.jpgc1f5190bfb35c7c64f8590209da4226f.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
@Mavibu
Komsum hayırlı olsun. Su en son renkli serilerindeki boyama mevzugundan dolayı GFT ye kustuydum ben, ama bu urun sık kalite duruyor. Kullanım sonrası degerli goruslerinizi bekleriz.
@Mavibu komşum, güle güle kullanın. Bu sabunu alıp almamak arasında çok gittim geldim. Yabancı forumlarda çok eleştiri almıştı. Denedikten sonra iki kelam ederseniz sevinirim.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
293dsar.jpg
Geltir peşkirleri ve Mühle R41
Razorock Hawk gerçekten çok hafifmiş, bastırmadan tıraş olmakta zorlandım. Bir de Rocnel sap ile deneyeceğim. Pimler yerine tam oturuyor, Feather proguard jilette herhangi bir oynama yapmadı.Şeklini beğendim ama kalite hissiyatı cok düşük. Yine de fiyatına göre bu normal sayılabilir. Tahliye kanalı yerine iki geniş delik var ama yetmiyor, kıvamlı köpük varsa tıkanıyor.
Soap Commander balm çok kıvamlı, yağlı değil ama ilk basta ince beyaz bir tabaka kalıyor, iyice yedirmek lazım. Kokusuz aldım, bu konudaki performansını bilmiyorum diğer yandan nemlendiriciligini beğendim, hiç yanma da yapmıyor.
fbb6283a186241dca1d405943519ddda.jpg

SM-J500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
@Men-Sup Ediz kardeşim,
Sıhhatler olsun, hepsini güle güle keyifle kullanın..

Teşekkür ederim @Tahir abi.
Mickey Lee sample sabunu denemedim daha ama kokusunu beğendim

(27/12/2017, Saat: 22:38)Men-Sup Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Razorock Hawk gerçekten çok hafifmiş, bastırmadan tıraş olmakta zorlandım. Bir de Rocnel sap ile deneyeceğim. Pimler yerine tam oturuyor, Feather proguard jilette herhangi bir oynama yapmadı.Şeklini beğendim ama kalite hissiyatı cok düşük. Yine de fiyatına göre bu normal sayılabilir. Tahliye kanalı yerine iki geniş delik var ama yetmiyor, kıvamlı köpük varsa tıkanıyor.
Soap Commander balm çok kıvamlı, yağlı değil ama ilk basta ince beyaz bir tabaka kalıyor, iyice yedirmek lazım. Kokusuz aldım, bu konudaki performansını bilmiyorum diğer yandan nemlendiriciligini beğendim, hiç yanma da yapmıyor.
fbb6283a186241dca1d405943519ddda.jpg

Güzel günlerde kullan abi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Sağol @ahraz kardeşim. Senin incelemeler çıtayı o kadar yükseltti ki, ben anca buraya bir iki cümle izlenim yazıp sıramı savıyorum ..

@Men-Sup

Soap Commander balm muhtesem cıktı katılıyorum guzel urun yapmıs adamlar. Sabunları da acaba boyle guzelmi.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: