En Son Ne Aldınız ?
@dikdik_s üstad, forumlarda cok övülüyor ben de çok merak ediyorum.

SM-J500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(27/12/2017, Saat: 22:21)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Mavibu komşum, güle güle kullanın. Bu sabunu alıp almamak arasında çok gittim geldim. Yabancı forumlarda çok eleştiri almıştı. Denedikten sonra iki kelam ederseniz sevinirim.

@cihankeskin üstadım henüz kullanmaya fırsatım olmadı ama daha içindekiler kısmına bakmadan;
Kapağı açar açmaz kokusu yayılıyor. Bende koku hakkında ki ilk duygu, koku ben tıraş sabunuyum diyor yani parfüm kokusuna benzer bir tarafı yok. İlk akla gelen koku ise değişik baharat kokusu ve biraz da damlasakızı kokusu var. Odada fotoğrafını çekinceye kadar da eski Gibs tıraş kreminin kokusunu da andırdığını farkettim. Eucrisi kullanmadan önceki öznel tesbitlerim bunlar kullandıktan sonra ki etkilerini de yazarım.
Kendi sitesinde içindekilerin formülü yazılı başka yabancı sitelerde içindekiler hakkında yazılanları aşağıya ekliyorum ilginç bu şekilde bakarsak sanki bir parfüm kokusundan söz ediyor gibi

Diğer Trumper traş sabunlarıyla aynı gliserin esaslı formüle sahip bu kaliteli sert tıraş sabunu, en çok satan Eucris EDT kokusu ile birleştirilir. Dolum, tüm Trumper ahşap traş sabunu kaselerine uyuyor. Eucris, James Bond'un tercih ettiği kokuydu. Sandal ağacı, misk ve yosunun sıcak, şehvetli güzelliği, zengin, bal benzeri Yasemin ve enfes müge çiçeği ile zenginleştirilmiştir.
Ruminoz, kimyon ve kişnişin biberli üst notaları dolgun karabiber dolgunluğuyla yayılır.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
b642aa3dab32bddd6a45c09568c3ff12.jpg

SV,kıymetli @Tahir Abi’nin hediyesi.Shave oil ise ustura tıraşları öncesi.Bugün @Chinaski kardeşim ve @Tahir Abi ile @impaticaret Mustafa Bey’de buluştuk,çayını içtik.Sağolsun ne sorduysak cevapladı,sıkılmadan tüm ekipmanları gösterdi.Çelikler bana yine göz kırptı,Thater ise “Zamanında almadın beni” diyerek yüzüme baktı,SV fırçaya göz kırptım kimse görmeden,”Az biraz daha sabret bebeğim” dedim.”Seni hınzır” dedi, “Öyle bir havada gel ki vazgeçmek mümkün olmasın!”

bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Sevgili @ahraz Caner kardeşim güle güle kullan. Bende güzel hediyen L’occitane cedar a bayıldım. Kokusu enfes ve favorim. Bu gün @Chinaski komşumuzla tanışmaktan mutlu oldumSmile Eminönü Cafe Brew güzel adresti.
Sayende çok güzel ve keyifli bir günümüz oldu sevgili dostlar..
Tabii @impaticaret Mustafa komşumuzun misafirperverliği için ayrıca teşekkürler.. Yeni yılda yinelemek dileği ile

Benim için de çok güzel bir tanışma oldu, sohbet demliydi. Uzun zamandır Mustafa Bey'i de ziyaret edememiştim bu vesileyle impaya uğramış olduk. @tahir abinin güzel hediyesi için de çok teşekkür ederim. Ben de kendime dovo shavette aldım bir tane, vakitsizlikten çelik usturalari kullanamıyorum maalesef.

GM 5 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
uff uff uff. Geleneksel tıras sevdalısı 3 arkadas beraber impaya gitmek,
Alacagın yoksa alırsın gaza gelip, mudur siz naaptınız. Smile Tehlikeli hareket bunlar.

Bu arada dukkanda Mustafa Beyin babası gizli hazine. Normalde efendiliginden cok sohbete girmiyor, ama biraz vakit gecirip bir iki konusunca o da katılıyor cok hos sohbetli bir beyfendi.

Cok iyi yapmısınız guzel bir gun olmustur. Yeni urunler hayırlı olsun dostlar.
040640b700fc7d7af0ec2c939edad6aa.jpg

Katkılarından dolayı @dikdik_s Serdar The King Abime ve @Saltuk Domuzların Efendisi kardeşime ,Uncle Martinleri bulup çıkarttığı için de kıymetli @Zeman Murat Abime çok teşekkür ederim

Çok yakında,incelememizde.Bir adam,18 sabun,muhteşem bir serüven.Artizanları masaya yatırdık.

Yeni yılda sizi sadece sağlık,mutluluk ve başarı beklemiyor aa dostlar,artizanlar sizin için sıradalar.Şimdiden iyi seneler!

bir yıl daha bitiyor
insan yaşlanırken?
Adam diyor bana is verin, inceleme verin, yazayım anlatayım. Valla sana kitap cıkaralım Canerim yeminle kalkarsın altından.

Bu kadar sabunla zor ama zevkli olucagını tahmin ettigim guzel incelemeni bekliyoruz. Hic acele etme, once sen zevkini cıkar ki, bizde senin icten hissiyatların uzerinden anlayabilelim neymis bu artisianlar, unlerini hakediyorlar mı vs.
Simdiden kolay gelsin, zevkli tırasların olsun kardesim.
O değil de bu sabunların yarısı benden mi çıkma? Yoksa bana mı öyle geliyor? Big Grin
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(29/12/2017, Saat: 20:50)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: O değil de bu sabunların yarısı benden mi çıkma? Yoksa bana mı öyle geliyor? Big Grin

Cihancım senden para karşılığı almış olduğum 3 sabunu da büyük bir karşılaştırma olsun diye buraya ekledim,toplam 18 sabun var,Ee haliyle 6da biri senden çıkma oluyor.Sağol ama ,sayende tanıdık bu sabunları .

bir yıl daha bitiyor
insan yaşlanırken?

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: