En Son Ne Aldınız ?
@dikdik_s teşekkürler komşum . Sevdiklerinizle nice yeni yıllara...
(30/12/2017, Saat: 22:49)Sonmezturk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: After shave’ni ve traş sabununu kullanıp memnun kaldığım markanın aynı seri diğer ekipmanlarınıda almayı uygun buldum.

Çok güzel ürünler.Cade serisi hem hoş kokusu Hem de düzenli kullanımda yarattığı gözle görülür fark ile kış aylarının vazgeçilmezi.Güzel günlerde kullanın.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

(30/12/2017, Saat: 19:12)Ümit Bilgi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kendime yılbaşı kıyağı geçtim,

Ben de grey flannel kim aldı diyordum.Harika seçimler Hocam.Güzel günlerde kullanın.

(30/12/2017, Saat: 14:31)mahmut Adlı Kullanıcıdan Alıntı: karşılaştırma olmasına yardımcı olsun diye jaguar fırçayla

Güle güle kullanın.

bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
(31/12/2017, Saat: 17:31)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok güzel ürünler.Cade serisi hem hoş kokusu Hem de düzenli kullanımda yarattığı gözle görülür fark ile kış aylarının vazgeçilmezi.Güzel günlerde kullanın.

Teşekkürler
Yeni urunleri tum dostlara hayırlı olsun guzel tıraslarınız olsun.

Yılbası organizasyonu paketimi actım, ilgili konusuna paylastım ama İzmir shave Club dostlarımdan hic beklemedigim hediyeler de almıstım. Onlarıda bu aksama sakladıydım surpriz olsun diye. Hediye organizasyon konusuna karıstırmak istemedigimden burada paylasmak istedim sizlerle.

Oncelikle @zeman kardesim,
İcinden gelmis, kupkuru oldugumdan balm sevdigimi bildigi icin daha oncede sample olarak sabununu verdigi Captain Fawcetts markasının, balmını gondermis. Huzurunuzda cok ama cok tesekkur ederim kendisine. Murat cok sagol dostum. Bebegimizin evine bereket huzur mutluluk getirmesi dileklerimle kardesim. Nice senelere hep beraber olmak dilegiyle.
140kep2.jpg

@Nani Kuş
Kusumuz ihtiyarımız, temiz kalplimiz, Abimiz;
Hafta ici ugrayıp surpriz yaparak kahve icelim bahanesiyle, koltugumun altına bir paket ilistirdi, yılbası hediyen diye. Abi dur ben dusunemedim bisey falan derkene sus falan diyip konuyu degistirdi, oyle kala kaldım. Abi senin varlıgın sohbetin yeter bize, tesekkur etmekten baska ne yazacagımı bilemiyorum. İzmire kimseye tanımadan gelip sizler gibi dostları buldugum icin kendimi cok sanslı hissediyorum. İyi ki varsınız, tesekkkurler.
29ddsz.jpg

Yeni yıla bu sekil dolu hediye ve paketle girince, hayırlısı ile 2018 den cok umutluyum. Ulkemiz ve sizlerin sevdiklerinizin cok guzel yeni bir yılı gecsin.
Saygılar Sevgiler komsularım.
@dikdik_s Güzel günlerde kullan Abi.

bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
@dikdik_s iyi dileklerin icin ben tesekkur ederim. Guzel gunlerde saglikla kullanman dilegiyle iyi yillar.
2hn88b7.jpg

Daha cok kas agrilarinda kullanilsa da, beyaz olan jilet yaniklarinda cok etkiliymis, henuz denemedim.
Hijyene önem veren elit bey
(02/01/2018, Saat: 00:39)pundoe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Daha cok kas agrilarinda kullanilsa da, beyaz olan jilet yaniklarinda cok etkiliymis, henuz denemedim.

Hocam bana garip geldi, bunları bengay gibi kas ağrısı, tıkanmış burun açma, baş ağrısı vb için kullandık bugüne kadar. Zarar görmeyin, bana sanki daha irrite eder gibi geliyor. Elimde beyazdan kalmadığı için prospektüsünü okuyamıyorum. Siz yine minik bir noktada deneme yapın test edin derim.
https://www.facebook.com/KariaBrushWorks
Mentolden yakacagı icin, kesigi hissetmiyoruzdur. Ahanda iyilesti bitti hissiyatı veriyordur Smile
Valla ben boyun agrilarim icin aldim ama yabanci forumlarda tiras sonrasi icin tavsiye edildigini de gordum, sabah azicik ceneme sureyim dedim ama ceneme yabancilastim. Bence kullanmayin Big Grin
Hijyene önem veren elit bey

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: