En Son Ne Aldınız ?
@izbe
Cok istiyomusun demek ki, yıldıramadık bu asktan, aklında kalacagına bosver almısın ne guzel iste hayırlı olsun mudur.
Ben de uzun saplı progress almış bulunmaktayım ancak numaralandırma hususunu anlamadım jileti takıp sıkınca alttaki rakam örneğin 5 te kalıyor 1 e denk gelmiyor ayarlama yöntemi var mi
yaşam bir zevktir
Hayırlı olsun uzun nasıl hiç bakmadım ona alırken... Kafa kısmında bunların denk gelmesi lazım 180 derece dönmeli takıp çıkartılan aparat....ad35e102173a13d9fd99e37748843dc8.jpg

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bir iki hafta bekleseydiniz ilana çıkaracaktım
Feather as d2 yi
f634ab08588a0b4341778a9abca84eae.jpg

Birazda dekor lazım

GartBnx.....
@GartBnx
Bro bi ara bunlara baktıydım, en son bitanesi hani ingilterede junk yard dan harbi minibusun kendini o paraya alırım loo diyecem bi paraya gidince vazgectim.
(05/01/2018, Saat: 14:36)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @GartBnx
Bro bi ara bunlara baktıydım, en son bitanesi hani ingilterede junk yard dan harbi minibusun kendini o paraya alırım loo diyecem bi paraya gidince vazgectim.

Ben pahalılara yanaşmıyorum ancak arada sırada ucuz satan satıcılar çıkıyor, sanırım fiyat kontrolu yapmadan direk ilan açıyorlar. direkt alıyorum. 2 3 paunda aldıklarım oldu. :-)
Köpürtme kabı siparişi vermiştim küçük olduğunu biliyordum ama bu kadar beklemiyordum sabun mu bassam içine? Smile80c7d865d9d70e85faca1a0249c8eb52.jpg1816e37a3b37435fceb45d9edbb23e5c.jpg

@bekvural , dikdik_s üstad bana hediye etmişti bundan bir tane. İçinde bir de Haslinger unutmuş. Ben de hiç çaktırmadan Haslinger'i buna bastım. Üstüne de Bim'de satılan küçük cam kavanozun kapağı tam oldu. Haslinger basmak için biçilmiş kaftan bence bu kaplar.

Günün tıraşı bölümünde paylaşmıştım.

2sk80.jpg
@pilotic komşum bende içerisine cella mı basayım birde benim kullandığım metal sabun kaplarının ağzı açık duruyor ve suyu aksın diye ters koyuyorum kuruyunca ağzını kapatmak mı lazım?

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: