En Son Ne Aldınız ?
@dikdik_s iyi gunlerde kullanin hayirli olsun. Büyük olan slanta dikkat

GartBnx.....
giftsandcare siparişim 7 günde Türkiye ye geldi.4 gün sonra ise ptt teslim etti.
2v93r7c.jpg

tabac sabun u dün @Niko üstat tan aldım. sağolsun hediyesi ile beraber yollamış.ptt nin iki ürünü birden getirmesine şaşırdım doğrusu.yurt içi kargo nun aynı gün 3 kargo yu farklı zamanda getirmesi ne alışmışım, ptt beni şaşırttı.
1813e8.jpg
tabac sabun u dün @Niko üstat tan aldım. sağolsun hediyesi ile beraber yollamış.ptt nin iki ürünü birden getirmesine şaşırdım doğrusu.yurt içi kargo nun aynı gün 3 kargo yu farklı zamanda getirmesi ne alışmışım, ptt beni şaşırttı.

[/quote]

Güle güle kullanın @blueshadov üstat. PTT beni de şaşırtıyor. Son bir yıldır açık ara en beğendiğim kargo firması.
(25/01/2018, Saat: 16:29)GartBnx Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın... :-)

@GartBnx Burak bey kardeşim teşekkürler, sen olmasan rüyamda görürdüm "King Cobra Classic" Big Grin
Saçı sakalı saldım bu ara ama havalar biraz düzelsin ilk fırsatta paylaşırım görüşlerimi inceden...

bayadır foruma girmemişim
@dikdik_s, @przpe, @berzax, @moonstars, @KASSAM, @pilotic, @blueshadov yeni ürünleriniz hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın...
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
Teşekkür ederim @PisPorsuk komşum.
Bütün arkadaşlara aldıkları ürünler ile keyifli tıraşlar dilerim.

HTC U11 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Muhle R103, ilk tıraşımı iki haftalık sakala girişerek gerçekleştirdim. Tıraşı çok keyifliydi.5ef8355f90d222b5c90824ece7a14913.jpg

f7f1b25dc6ab7a13f7e9888839d9f381.jpg

Adoration - Rubberset 400 - C Mon

GartBnx.....
@berzax ve @GartBnx komşularım hayırlı olsun güle güle kullanın

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(22/01/2018, Saat: 21:57)moonstars Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 1126gs3.jpg:D  ....

Teşekkürler PisPorsuk ilgilenen arkadaşlar olursa bu siteden aldım gümrüğede hiç takılmadan 10 gün gibi bir sürede geldi iyi tıraşlar
https://groomatorium.com/collections/types?q=sample
Teşekkür ederim @mavibu komşum daha güzelleri sizin olsun.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: