En Son Ne Aldınız ?
Rollls Razor Viscount

Postacı doğalgaz sayacının üstüne bırakıp gitmiş. Bu kadar iyi durumda olmasını beklemiyordum. Yeni gibi geldi, mutlu etti.

10p3r10.jpg
(31/01/2018, Saat: 16:28)pilotic Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Rollls Razor Viscount

Postacı doğalgaz sayacının üstüne bırakıp gitmiş. Bu kadar iyi durumda olmasını beklemiyordum. Yeni gibi geldi, mutlu etti.

Hayırlı olsun komşum
Bu arada Triplane çok şeker bir şeymiş. Smile  Smile  Smile
"En iyi makine en iyi fotoğrafı çekseydi en iyi daktiloya sahip olan da en iyi romanı yazardı."        
                                                                                                   Ara Güler.
@pilotic
Pilotic hayırlı olsun ozel tarihi bir set. Tasında catlak yok gibi gozukuyor. Tası yaglayıp sil, derisine de varsa bir yag krem bakım yap. Sanırım koleksiyon icin aldın fakat dikkat et, boyle stropluyorsun adamlar zamanında ne yapmıs diye ese dosta gosterirken, tutup cektiginde bir yon iter bir yon ceker. Sapından tuttun atıyorum saga cektin, jileti taktıgın pin itme yonune gidiyorsa o tasta bileyleme yonun, jileti cekiyorsa o da strop yonun. Derisini cizme diye dikkat cekmek istedim.
Anlatmaya calıstıgımı su video da adam cok guzel anlatmıs.
Hayırlı olsun tekrar.
https://www.youtube.com/watch?v=JQxI12V1...=chirhomin
b33690df0e2c1082bcad62ba853b41ee.jpg

Gratiste 25 TL’lik alışveriş yapana Adidas aftershave 13 TL’ydi aldım bir tane. Severim bu spor kokuyu
2 haftadır tıraş olmamama rağmen dün İmpa'ya uğrayınca ve Mehmet amca denetince dayanamadım aldım, koku müthiş, tavsiye ederim..

1c6982fe004db1c530c94cfbc169ee12.jpg

ASUS_X008D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
Hayırlı olsun @PisPorsuk @Dragon @pilotic komşularım güzel günlerde kullanın

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
@PisPorsuk @Dragon Komşularım,
Güle güle iyi günlerde kullanın ..
Ümit kardeşim çok güzel bir ürün almışsınız. Kokusunun yanında Benimde kullandığım en hoş balm oldu Hermes. Bu arada Mustafa beye giderken haberleşelim birlikte uğrarız Smile

(31/01/2018, Saat: 17:55)PisPorsuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2 haftadır tıraş olmamama rağmen dün İmpa'ya uğrayınca ve Mehmet amca denetince dayanamadım aldım, koku müthiş, tavsiye ederim..

1c6982fe004db1c530c94cfbc169ee12.jpg

ASUS_X008D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

benim de aklımda olan bir ürün. sanırım daha kullanmadınız ama kokusu hermes parfüm gibi mi? tıraştan sonra tahrişi, yanmayı gideriyor mu? bir de yağlı bir his bırakıyor mu? çok sordum Smile bu arada hayırlı olsun
yaşam bir zevktir
Teşekkürler @Ümit Bilgi @MaviBu

@dikdik_s teşekkürler. Asıl olarak koleksiyon için aldım evet ama en azından bir kez, sonra seversem arada bir tıraş olmayı da istiyorum. Taşında ve kayış tarafında aletin bıçağının bekleme pozisyonundan dolayı yaptığı hafiften bir iz haricinde hiç bir kusur yok. Taş için ve kayış için hangi yağ uygundur? Elimde sıvı olarak tatlı badem yağı ve ince dikiş makinesi yağı var. Bir de Nuri Leflef marka, ayakkabı için badem yağından mamul krem var.
(31/01/2018, Saat: 19:27)pilotic Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler @Ümit Bilgi @MaviBu

@dikdik_s teşekkürler. Asıl olarak koleksiyon için aldım evet ama en azından bir kez, sonra seversem arada bir tıraş olmayı da istiyorum. Taşında ve kayış tarafında aletin bıçağının bekleme pozisyonundan dolayı yaptığı hafiften bir iz haricinde hiç bir kusur yok. Taş için ve kayış için hangi yağ uygundur? Elimde sıvı olarak tatlı badem yağı ve ince dikiş makinesi yağı var. Bir de Nuri Leflef marka, ayakkabı için badem yağından mamul krem var.

Hocam normal kayıs gibi dusun, onu en guzel taskın ustada sor, hani yumusatıcı deriye saglık icin ne surebilirim diye. O ortadaki iz normaldir hepsinde olur, bıcak donerken ortada iz bırakıyor, tasarım olarak o sekil yapacak bisey yok. Tası da ince oldugu icin onu da elin degmisken yagla komsum. Saygılar.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: