En Son Ne Aldınız ?
(03/02/2018, Saat: 18:06)Dragon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Faena aşkına. Hocam kış bitti yalnız Smile

Kış hiç geldi mi ki bu sene? Smile
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(03/02/2018, Saat: 20:25)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kış hiç geldi mi ki bu sene? Smile

O da doğru. Yani hep elde mi kalacak zaman bu winter’lar Hocam tanıtım yazısını da bekleriz. Öyle ne aldım deyip uzaklaşmak yok. Merak ederiz kokusunu vs.

valla floid almamıştım mentollü yazlık olacak, hava soğuk diye, keşke alaymışım. Hava bayağı sıcak gidiyor
Bugun, eski kemik saplı Plisson fırca cıktı falımda. Smile

Daha guzelleri sizlerin olsun.
2uz2cdz.jpg
Razorus.com 'da indirimi görünce uzun zamandır merak ettiğim FS'in sentetik fırçasını dayanamayıp aldım. Hadi bakalım hayırlısı.
@Noyan Bey her zamanki gibi oldukça şık bir paket ile göndermiş sağolsun Smile

2ptqm9s.jpg
iqhkch.jpg
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
@dikdik_s falda fırça nasıl çıktı Big Grin
@posicor FS'in sentetik fırçası hakkında birkaç kelam duymak isteriz

yeni ürünleriniz hayırlı uğurlu olsun, iyi günlerde kullanınız...
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
Evvetttt ! İşte bu. Big Grin
Güzel bir knotla ...
Sağlıkla kullanın @dikdik_s üstadım. Çok güzel.

(05/02/2018, Saat: 17:14)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugun, eski kemik saplı Plisson fırca cıktı falımda. Smile
Daha guzelleri sizlerin olsun.
2uz2cdz.jpg
@dikdik_s ve @posicor hayırlı olsun, güzel günlerde kullanınız. @posicor komşum en kısa zamanda (mesela yarın ) birkaç kelam etmenizi bekleriz fırça hakkında.
@dikdik ve @posicor komşularım hayırlı olsun güzel günlerde kullanın

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kadir abi, Mehmet Bey, Mavibu kardesim cok tesekkurler. Biraz ustunde tadilat yapıp,antika fırcamızı tıras dongumuze almak dilegiyle. Dedigim gibi daha guzelleri sizlerin olsun, yeni urunleri dostlara hayırlı olsun.
Saygılar
Herkese teşekkürler, ve hayırlı olsun. Fırça için bir süre kullanayım, birşeyler yazarım.
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: