En Son Ne Aldınız ?
PisPorsuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ASUS_X008D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayırlı olsun, çok şık Smile
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
@PisPorsuk hayırlı olsun komşum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(08/02/2018, Saat: 19:18)PisPorsuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ...

ASUS_X008D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayirli olsun komsum.
Finish'i nasil? Makine izi, kucuk girintiler cikintilar var mi goze batan?
Hijyene önem veren elit bey
@PisPorsuk güle güle kullan abi. Bir daha buluşunca inceleyeyim yakinen. Big Grin
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(08/02/2018, Saat: 10:42)kokopelli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Aedan zannetmiyorum komşum, ama kutusunda duruyor daha, elime alıp da tartmadım. Akşama kutusundan çıkarıp söyleyeyim size.

SeckinB

Komşum, sapı kontrol ettim. Sert, içi boş plastik ile boyanmış/kaplanmış ince metal arasında gittim geldim. Ama kafa saptan ağır durumda. Yani o eski Gillette Sensor'lerin falan metal gövdelerinin tokluğu yok.

Bu arada, Frankshaving (ishaving.co) sitesinde Flexball kafalı, metal saplı güzel (45$) aletler vardı. Ama sadece fake horn saplı bir Mach 3 almak mantıklı (11$) göründü.
Arkadaşlar yeni aldıklarınızı keyifle kullanın.
@PisPorsuk @dikdik_s güle güle kullanın adeta sanat eseri almışsınız.
Pisporsuk hayırlı olsun kardesim. Guzel tırasların olsun.
@PisPorsuk abi hayırlı olsun, güzel bir alet. Keyifli tıraşlar dilerim
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
Pisporsuk resmi yuklerken hanıma yakalandı sanırsam, su an falakada ayaklar mosmor, adam bi rex paylastı yok oldu gitti uzay zaman duzleminde Smile Umitt baba nerdesinn.

Bugun elimize ulasanlar, Macera dolu Ameyrikaa dan

2jevf3p.jpg
x1xcmf.jpg

Sharp Edge favori jiletim diyorsanız İmpa Ticaret'in stoklarına girmiş...Herkese zevkli tıraşlar dilerim.
Hayat kısa,
Sakallar uzuyor.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: