En Son Ne Aldınız ?
@Mavibu, @posicor, @pundoe, @kalantorxl, @onurcakmak teşekkürler daha güzlleri sizlerin olsun.

(08/02/2018, Saat: 23:07)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @PisPorsuk güle güle kullan abi. Bir daha buluşunca inceleyeyim yakinen. Big Grin

teşekkürler Cihan en yakın zamanda görüşmek üzere (Dönerci Ali Ustaya)

(09/02/2018, Saat: 13:36)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Pisporsuk resmi yuklerken hanıma yakalandı sanırsam, su an falakada ayaklar mosmor, adam bi rex paylastı yok oldu gitti uzay zaman duzleminde Smile Umitt baba nerdesinn.

Bugun elimize ulasanlar, Macera dolu Ameyrikaa dan

Buradayım Big Grin
bastım kahkayı, hayırlı olsun, yeni ürünlerimiz, maşallah maşallah, 3 haftadan sonra Rex'le ilk tıraşımı oldum. Tıraş olmaYı unutmuşum gibi geldi Big Grin
Korktum 3,5 ayarda (yusuf yusuf) bi yerlerimi keseceğim diye Smile

@Razorlazer hayırlı olsun, Hermes balsamın kokusuna bayıldım ben, sürdükten saatler sonra bile buram buram Hermes kokuyorsunuz
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
@RazorLazer komşum baktım impaya stokta göremedim siz nasıl temin ettiniz?

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
@PisPorsuk Teşekkür ederim; benim en sevdiğim parfümdür Terre, sırf bu nedenle aldım balsamını. Umarım nemlendirme/yatıştırma performansı da koku performansı kadar iyidir. Henüz kullanma fırsatım olmadı.

@bekvural Ben telefonla stok sordum, olumlu cevap alınca direkt kendim giderek aldım.
Hayat kısa,
Sakallar uzuyor.
@Razorlazer teşekkür ederim komşum. mail yolu ile sipariş geçeyim bende iyi günler...

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(09/02/2018, Saat: 13:36)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Pisporsuk resmi yuklerken hanıma yakalandı sanırsam, su an falakada ayaklar mosmor, adam bi rex paylastı yok oldu gitti uzay zaman duzleminde Smile Umitt baba nerdesinn.

Bugun elimize ulasanlar, Macera dolu Ameyrikaa dan

2jevf3p.jpg

Neler oluyor orda komşum. Kesin siz de falakaya gittiniz bu resimden sonra Hayırlı olsun, güle güle kullanın
@Corpus36 Baskanimin hediyesi. (Krion handle)

VrPG7B.jpg
2hi5xqg.jpg

Güle güle kullan @izbe başkanım. Sana layık değil ama. Asıl hediyen için ben çok teşekkür ederim.
Tek Sabun, Tek Fırça, Tek Alet, Tek Jilet...
Cadı fındığını kamyonla göndermişler... Big Grin

c89f206ce8807521cbecc7eb090fe3dd.jpg

@izbe ve @corpus36 komşularım hayırlı uğurlu olsun yeni ürünleriniz, iyi günlerde kullanınız.
Karşılıklı jestleşme olmuş galiba...

ASUS_X008D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Güle güle kullan abi. Kamyonu nereden buldun? Smile
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(12/02/2018, Saat: 17:56)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güle güle kullan abi. Kamyonu nereden buldun? Smile

Teşekkür ettim, Ebay den alındı kamyon Big Grin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: