En Son Ne Aldınız ?
Ooo güzel tıraşların olsun komşumSmile

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
@DenizKSK, @Chinaski komşularım hayırlı olsun
@AKadir komşum hayırlı olsun, @delidumrul üstad muhteşem iş çıkartmış, ellerine sağlık
@posicor komşum hayırlı olsun Amazon.com etiketimi o ciletlerin üztünde ki? Big Grin

@GartBnx komşum içesim geldi benim Barbicid Big Grin
Şöyle bir yorumunuz var:
"Ben her sabah yüzümü inceltilmemiş Barbicide ile yıkıyorum, cilt temizliği konusunda da oldukça başarılı bir ürün :-)" Şaka Şaka Şaka
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
@Mavibu, @PisPorsuk teşekkürler Smile

@PisPorsuk Evet amazon. KAI filan denerim diyordum ama amazon cidden güzel fiyat (kargo ve vergi dahil 96 lira) verince aldım yine. Önceki 100'lüğün bitmesine 2 paket kalmıştı, amazon hatırlatma yaptı "bak sen bunu almıştın, bitiyorsa yine al istersen, fiyat güzel aga" diye. Bir yandan hoşuma gitti, bir yandan amazon'un tahmin algoritmasından ürktüm açıkçası. Bu big data işi cidden enteresan.
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
(13/03/2018, Saat: 21:51)AKadir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @delidumrul üstadın eline sağlık. Smile

nOaGol.jpg

Sağlıkla kullanın @AKadir üstadı muhterem
(13/03/2018, Saat: 21:51)AKadir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @delidumrul üstadın eline sağlık. Smile

Ben ozelden kadir abiye hayırlı olsun demistim ama buradan da yazayım. Delidumrul kardesin eline saglık, guzel tırasların olsun abi. 2li sap rengi birbirlerine cok yakısmıs.
@Akadir hocam güle güle sağlıkla kullanmanızı dilerim knot olarak karar verebildinizmi Smile , beğenilerinden dolayı da tüm arkadaşlara teşekkür ederim.
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

@PisPorsuk üstadım çok teşekkür ederim,
@Nani Kuş üstadım tesekkürler Smile
@dikdik_s üstadım sizdeki çift renk de bir başka güzel,
@Delidumrul üstadım tekrar elinize sağlık, bir knotum yolda. Gelsin elimdekilerle karşılaştırıp yakışanı monte edeceğim.
@AKadir üstadım hayırlı olsun. Shavemac'ın Geoff Anderson modeli gibi olmuş, güle güle kullanın.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
@onurcakmak üstadım teşekkürler.
İki renklerin hepsi hoşuma gidiyor.
1zvu35c.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: