En Son Ne Aldınız ?
8345eae67edf44035ad1fd51b56090ab.jpg

GartBnx.....
Ooo hayırlı olsun üstat

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(16/03/2018, Saat: 14:42)GartBnx Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 8345eae67edf44035ad1fd51b56090ab.jpg

GartBnx.....

Nasiiii yani aldınmı üstat sağlıkla kullan
@GartBnx üstat,
Çook güzel güle güle sağlıcakla kullan kardeşimSmile

@GartBnx üstadım
Sağlıkla kullanın.
@AKadir , @Tahir , @Nani Kuş , @Mavibu
Teşekkür Ederim.. :-)
Parker 26C için açık tarak aletler arasında en yumuşaklarından biri diye yorumlar okumuştum. Bu sayede ilk açık tarak makinemi aldım.
Crown Shaving Co için preshave'lerin şahı deniyordu yabancı forumlarda. Proraso preshave, Watsons preshave, 5 tane yağ, gliserin, vitamin E'den yaptığım DIY preshave ve Mickey Lee Preshave Butter ardından bu üründen de istediğim verimi alamazsam bırakıcam bu preshave merakını..
1c76000d83aaabdd0b6eba0384442dfc.jpg

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
@Men-Sup komşum sağlıkla kullanın . Crown Pre shave olin elde kalıntı bırakıp bırakmadığı konusunda bilgi rica ediyorum kullandıktan sonra .
Merak ettiğim bir diğer ürün Parker Variant'dı. Onu da kolayca almış oldum Smileb76486742d4acac51bb80f50b318ff89.jpg

GM 5 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
(17/03/2018, Saat: 16:02)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Men-Sup komşum sağlıkla kullanın . Crown Pre shave olin elde kalıntı bırakıp bırakmadığı konusunda bilgi rica ediyorum kullandıktan sonra .
@Nani Kuş komşum,
Proraso haricindekilerin hepsi elimde anca iyice yıkayınca çıkan bir yağ tabakası bırakıyordu. Crown ise hiç kalmıyor elde, zaten kıvamı tıraş jellerine benziyor, hiç yağ gibi değil.

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: