En Son Ne Aldınız ?
(18/03/2018, Saat: 01:15)Men-Sup Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Nani Kuş komşum,
Proraso haricindekilerin hepsi elimde anca iyice yıkayınca çıkan bir yağ tabakası bırakıyordu. Crown ise hiç kalmıyor elde, zaten kıvamı tıraş jellerine benziyor, hiç yağ gibi değil.

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bilğiler için teşekkür ederim

Foto alalım komşum merak ettim
Bir mahsuru yoksa nereden aldınız ?
Arkadaşlar selam. Ben de shavedash isimli siteden sample size bazı ürünler aldım. Ancak kargo takipsiz Royal Mail ile gelen ilk kargo kayboldu. Satıcı bu sefer aynı kargoyu 8 küsür sterlinlik kargo ücretini benimle paylaşarak takip numaralı Royal Mail ile gönderdi. Bu kargo şirketine bulaşmayın derim. Jileti ürünlerin büyüklüğü fikir versin diye resime ekledim.
Yorumlarımı ilgili bölümlere yapacağım ama Sapof. Verosimoya değinmeden geçemeyeceğim, herkesin denemesi gereken bir koku. Bu arada şöyle bir hususu da sizlerle tartışmak isterim; Bazı parfüm forumlarında çok özel bazı parfümleri bölüşerek alıyoruz. Bu sayede hem daha iyi fikir edinmiş oluyoruz hem sevmediğimiz- çabuk sıkıldığımız kokulardan az zararla kurtulmuş oluyoruz. Fikir versin diye müsadenizle parfüm dekantlarımın bir kısmının resmini koyuyorum. Bu organizasyonu acaba geleneksel tıraş konusunda da yapabilir miyiz diye düşünüyorum. 6876adad4adf7e376ee1ee415a0d3004.jpg01ee3b172f077bf2c309fe9e109f9d02.jpg

Not: tapatalk bende çok unstabil. İlk resim niye ters görünüyo anlamadım düzeltemiyorum da kusura bakmayın...
Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Photo 
Tüm komşuların yeni aldığı ürünleri sağlıklı ve mutlu günlerde kullanmasını dilerim.

dscosmetic 26mm Galaxy fırçanın sapı Aliexpressde daha renkli görünüyordu. Gelen fırçada mavi dışındaki renkler oldukça az. Yine de fırçayı beğendim, yakından aşağıya eklediğim fotoğraftan daha güzel görünüyor. Oldukça omurgalı bir fırça, bitmemekte inat eden Proraso sabunlara bununla girişerek işlerini kısa zamanda bitirmeyi umuyorum Smile

[img]2urnmn5.jpg[/img]
6a8fa3fee7cafc39a9ee7232a9bb85a3.jpg

GartBnx.....
(19/03/2018, Saat: 10:38)GartBnx Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 6a8fa3fee7cafc39a9ee7232a9bb85a3.jpg

GartBnx.....

Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın

(19/03/2018, Saat: 10:38)GartBnx Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 6a8fa3fee7cafc39a9ee7232a9bb85a3.jpg

GartBnx.....

O kadar makinayı temizlemek için fırça şart sağlıkla kullan üstat.
Güzel günlerde kullanın @GartBnx

Shapton Kardeşler 2000-5000-8000
J.A.Henckels Friodur 7/8

28d5be8ac1cafcfb3c71f430610570e5.jpg

SeckinB
@GartBnx Kardesim hayırlı olsun SV fırcan.

@kokopelli Dostum tasları nereden temin ettin. Fiyatlar ne civarda sorması ayıp.
@kokopelli komşum bunlar shapton kardeşler değil üç silahşörler olmuş Smile keyfini çıkarın Smile

Sent from my SM-G930W8 using Tapatalk

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: