En Son Ne Aldınız ?
İmpa'dan paketim geldi. Merkur 38C siyah sap ve Tabac krem. Made in Germany temalı çalışmamız. Big Grin
Jiletleri de şeker niyetine araya serpiştirdim.
BLQZPv.jpg
"A Samurai always wears two swords."
(29/03/2018, Saat: 12:09)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İmpa'dan paketim geldi. Merkur 38C siyah sap ve Tabac krem. Made in Germany temalı çalışmamız. Big Grin

Hayırlı olsun komşum. İmpaya bir sürü yeni ürün gelmiş ama kendimi tutuyorum. Nisan’da istanbula gittiğimde yerinde uğrayıp çoğu ürünün kokusuna bakarak almak istiyorum. Tabac ta merak ettiğim bir ürün
(29/03/2018, Saat: 12:09)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İmpa'dan paketim geldi. Merkur 38C siyah sap ve Tabac krem. Made in Germany temalı çalışmamız. Big Grin

Vay Deniz’im, tıraş dünyasına bir girdin pir girdin. Güzel günlerde kullan.
Bir dost Smile

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
https://www.facebook.com/KariaBrushWorks
@Dragon ,
Evet, yeni ürünler oldukça fazla ve y.dışı ile karşılaştırınca gayet uyguna geliyor.

@Crionics ,
Hocam sağolun. Şimdi "Bir Dost" diyince aldı beni bir merak...nerd.gif
Kimdir Crionics dost?
help.gif
n3u13s.jpg
zaza jilette Noyan beyin hediyesi
@Rocco ,
Hayırlı olsun. 37C değil mi bu? Kısa sap olan?
Son iMPA ziyaretinden...

32e54798f36960c28573487d3b4c35df.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
3e812a2bff8c69e6cbd381a26db114eb.jpg
Razorustan bir yaqi de ben alayim dedim @noyan bey de sagolsun her yonuyle inanilmaz bu fircayi sectik

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Atatürk hava limanından aldım kokusundan da memnun kaldım. no:3 olanıda bir daha ki sefere almayı düşünüyorum.f6f96352cca1f1f56d83ec856b28bc8a.jpg

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
35a7o8x.jpg

Geleneksel tıraşa kısmetse bu ekipmanlarla yarın sabah başlıyorum. Sağolsun impa ticaret(extra shaving) diş macunu (marvis) hediye etmiş. İnce düşünceleri için teşekkürler

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: