En Son Ne Aldınız ?
urunlerin kargosu kendisinden fazla olmasaydi bende bugun siparis verecektim bir tane.hayirli olsun.
(07/05/2018, Saat: 21:40)gidakontrol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: urunlerin kargosu kendisinden fazla olmasaydi bende bugun siparis verecektim bir tane.hayirli olsun.

2 urun kargosuyla 111 TL, n11 de tanesi kargo haric 120 TL, forum satilikta kargo haric 100 TL. Bence fiyat fena degil Smile
Hijyene önem veren elit bey
@pundoe komşum teşekkür ederim az önce bende sipariş geçtim 2 adet.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(07/05/2018, Saat: 12:58)pundoe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu siteden tanesini 36 TL den aldim;
https://tr.m.pipingrock.com/witch-hazel/...oner-39779

6sylox.jpg

Sağlıkla kullanın komşum . Rica etsem kullanım sonrası izlenimlerinizi yazarmısınız ?
(06/05/2018, Saat: 21:12)wendigo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bi Watson kampanyası da benden gelsina4e081e12c754e4953bff600e8636005.jpg

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

üstadım iyi günlerde kullan.
Ben bu sabah tıraştan sonra kullandım. İş yerinde öğleye doğru yüzümü yıkadım kokusu canlandı. Bence övgüyü hak ediyor.

Tüm komşularıma ayrıca hayırlı olsun aldıkları iyi günlerde kullanın.
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.
(07/05/2018, Saat: 22:32)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sağlıkla kullanın komşum . Rica etsem kullanım sonrası izlenimlerinizi yazarmısınız ?

Elbette hocam, memnuniyetle.

@bekvural simdiden hayirli olsun Smile
Hijyene önem veren elit bey
@pundoe komşum sizin ürünlerde hayırla gelir umarım Smile

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bugün Impa'ya uğradım. Bir baktım yeni ciciler gelmiş, daha siteye konmadan hatta tezgaha inmeden kaptim Smile)e6173a31f780074389ffaa1eec28ca94.jpg

GM 5 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
Kuzular geldi.  La Toja'nın kokusuna bittim. El-yüz-banyo her daim kullanırım ki ben bunu.
m2Q2m8.jpg
"A Samurai always wears two swords."
2. Parti kuzular da geldi ve "şimdilik" beklemeye geçtim.

VrkR7n.jpg
"A Samurai always wears two swords."

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: