En Son Ne Aldınız ?
(10/05/2018, Saat: 17:23)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @PisPorsuk komşumun hediyesi. Çok uzun süredir bu kamyondan arıyordum. Smile

evde çoluk çocuk olmadığı ne kadar belli. Olsaydı fotoğraftaki kamyonun 100 parçalık puzzle bakıyor olurduk. Big Grin
@ziyanınjileti hocam, evdeki tek çocuk günün tıraşı resminde gözüküyor. Big Grin
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(10/05/2018, Saat: 18:01)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ziyanınjileti hocam, evdeki tek çocuk günün tıraşı resminde gözüküyor. Big Grin

O kara çocuğu gördüm üstadım. Yalnız onunla biraz ilgilenin komşum, ''atın beni denizlere'' gibisinden bir aşağı bakışı var. Big Grin
Edit: Şu gif tam uyuyor. Big Grin
SpicyMammothDungenesscrab-max-1mb.gif
mru8eo.jpg

İlk siparişler geldi şimdi traş sabunu traş aleti ve fırça kaldı onlarıda ateşliyorum Smile
(10/05/2018, Saat: 18:12)ziyanınjileti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: O kara çocuğu gördüm üstadım. Yalnız onunla biraz ilgilenin komşum, ''atın beni denizlere'' gibisinden bir aşağı bakışı var. Big Grin
Edit: Şu gif tam uyuyor. Big Grin
SpicyMammothDungenesscrab-max-1mb.gif

Yok yok. Kızımız uslu. Dizimin dibinde uyuyor. Smile
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Maggard siparislerim geldiWink
amxe8h.jpg

Sabunun kokusu hakikaten muthismis, acip acip kokluyorum periyodik olarak.
Basligin rengini sevmedim ama maggard slanti pek merak ediyordum.
Hijyene önem veren elit bey
@pundoe
Cok guzel bir sabun. Hayırlı olsun zevkli tıraslarınız olsun komsum.

@ArchLord
Girisi yaptınız devamı gelir komsum, aramıza hosgeldiniz.
(11/05/2018, Saat: 15:11)pundoe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Maggard siparislerim geldiWink
amxe8h.jpg

Sabunun kokusu hakikaten muthismis, acip acip kokluyorum periyodik olarak.
Basligin rengini sevmedim ama maggard slanti pek merak ediyordum.

hayırlı olsun sitenin 3d security sistemi olmadığından alamadım slantı, fiyatı da düşmüştü bilsem size sipariş verirdim Smile
yaşam bir zevktir
@dikdik_s tesekkurler komsum, sizlerin de.

@vintage bir dahaki sefere size ozelden sorarim komsumSmile
Hijyene önem veren elit bey
(10/05/2018, Saat: 17:23)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @PisPorsuk komşumun hediyesi. Çok uzun süredir bu kamyondan arıyordum. Smile

@cihankeskin Hayırlı olsun bizide bindirir bir tur attırırsın gayri...
@ArchLord komşum hayırlı olsun yeni AS ler
@pundoe komşum Hayırlı olsun sabunu bençok beğenerek kullanıyorum @cihankeskin sayesinde
@vintage komşum elimde bir adet "Maggard Slant" kafa var, bir kaç kez kullanılmış, sıfır kondisyonda, ilgilenirseniz mesaj atarsınız
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: