En Son Ne Aldınız ?
(12/05/2018, Saat: 14:52)pundoe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugun ben de ugradim impaya, cok vakit geciremedim ama yeni ganimetleri gordum, sahane seyler gelmis, 5 dakikada bunlari kapabildim Smile

Üstad haftasonu ne aceleniz olacak, rahat rahat alışverişinizi yapsaydınız.

(12/05/2018, Saat: 15:06)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hanımlar varken vakit geçirmek zor   Smile

Hayırlı olsun

Haa, şu mesele, anlaşıldı Wink
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
@onurcakmak Aynen oyle, turlu katakullilerle guzergahi impaya cevirmem bile basariydi benim icin Big Grin
Hijyene önem veren elit bey
@impaticaret Mustafa Bey'e hoş sohbeti için buradan da teşekkür ediyorum. İstanbulda oturanlar olarak çok şanslıyız, dükkanı ziyaret edip ürünlere bakmak çok keyifli. Aldıklarımın hepsi de ilk defa kullanacağım ürünler..

8fa0c4f38e04f0a33d284aba12a8f2a2.jpg

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hayırlısı olsun herkese yeni ürünler.
Fotoları görünce haslinger den 2 adet almış olduğuma sevindim. Erken bitecek galiba.

Bu arada hanımları bazen dinlemek lazım malum ekonominin hali ve Perşembe’nin gelişi ...
Tasarruf şart dostlar.
Hayırlı olsun komşularım impadan Saponificio Varesino tıraş sabunu almayı düşünürken haslingerler aklımı çeliyor

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
6f2ovp.jpg
@ArchLord komşum güle güle kullanın. Smile
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(14/05/2018, Saat: 13:24)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ArchLord komşum güle güle kullanın. Smile

Çok sağol üstadım. Bugün çok düşündüm gerçekten sonuçta yıllarca hergün traş olacağım ve geleneksel traşa başladıysam hakkıyla yapmalıyım diye düşünüyorum. Gilette aletlerine ve kartuşlarına harcadığım rakamları düşününce Rex Ambassador' u almaya karar verdim. Yarın siparişi geçeceğim üstadım bu alet için söyleyebileceğiniz birşey var mı?
Hiç denemedim ama alanlar gayet memnunlar. Yeni başladığınızı da düşününce ben şahsen Rex Ambassador'un parasıyla değişik karakter ve özelliklerde 4-5 farklı tıraş aleti alırdım değişik deneyimler için. Ha diğer taraftan bu kur durmayacak bu noktadayken almak da kötü bir mantık değil. Smile
https://instagram.com/buyukkotukurt/
@cihankeskin komşuma katılıyorum o paraya değişik aletler alıp bir süre farklı aletlerin vermiş olduğu tatları yaşardım. hepsi birbirinden farklı birbirinden güzel deneyimler bırakıyor.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: