En Son Ne Aldınız ?
(19/05/2018, Saat: 15:47)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @corpus36
Komsum soldan 2ci ve 4cu windrose ise, aman sondakine dikkatli ol, ben ona cekis kafa diyorum. R41 yanında kuzu kalır. Bunları biliyorsun yuze komple yatırman lazım. 2ci yumusak bisey olmuyorda, 4cuyu yatırmadan biraz dik tutarsan kazıyıp geciyor.
Simdiden hayırlı olsun.

@dikdik_s üstad yorumların için çok teşekkür ederim. Evet 4. Windrose. Ama bende 2011 r41 olduğu için bu yanında kuzu kalıyor  Big Grin
Tek Sabun, Tek Fırça, Tek Alet, Tek Jilet...
@corpus36 Aletler agresif kardeşler olmuşlar.. Iyi gunlerde kullan..

GaRtBnX.....
(19/05/2018, Saat: 15:27)corpus36 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 6syl3p.jpg
Yeni elemanlar.  Big Grin
Yardımları ve hediyeleri için @GartBnx üstada çok teşekkür ederim.

@corpus36 üstadım sağlıkla kullanın.
Ama en sağdaki o karizmatik beye dikkat edin ciddi agresif. Smile
Ben de Rex akımına kapıldım

4b9590cdf0b31d0a47a37ccf763baaa8.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Hayırlı olsun Rexler makinalar jiletler komsular.
Bizde bugun su meshur 2018 model 100luk uretim Semogue un birini ele gecirdik sonunda, kai jiletler de kısmeti gibi oldu beraber geldi.
a5unb.jpg
(20/05/2018, Saat: 19:35)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun Rexler makinalar jiletler komsular.
Bizde bugun su meshur 2018 model 100luk uretim Semogue un birini ele gecirdik sonunda, kai jiletler de kısmeti gibi oldu beraber geldi.

Hayırlı olsun hocam, güle güle kullanın.
Şu Kai jiletleri yabancılar ya göklere çıkarıyorlar, ya yerin dibine sokuyorlar. Ortasında görüş belirten yok gibi bir şey. Sırf bu nedenle hangi jilet karakteristiğinde olduğunu da tahmin edemiyorsun.
Hayırlı olsun Serdar bey güle güle kullan

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(20/05/2018, Saat: 19:35)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun Rexler makinalar jiletler komsular.
a5unb.jpg
Hayırlı olsun Kai jiletleri nereden aldiniz

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Akın var güneşe akın!
Güneşi zaptedeceğiz,
Güneşin zaptı yakın!
Tesekkurler dostlar.
Siparisi yaklasık 1.5 ay once vermistim yurtdısından, anca elimize ulastı. O zaman impada yoktu stokta.
Su anda impada, Kai icin uygun denebilecek bir fiyata temin edebilirsiniz.
https://www.extrashaving.com/kai-stainle...ti-5li-287
(20/05/2018, Saat: 01:34)AKadir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @corpus36 üstadım sağlıkla kullanın.
Ama en sağdaki o karizmatik beye dikkat edin ciddi agresif. Smile

Eyvallah @AKadir üstadım. Tadına baktım gayet leziz.  Big Grin çatır çatır kesiyor.
Saygılar.

Hayırlı olsun @dikdik_s üstad. Bu jiletleri kulağı çınlasın @izbe başkanım çok beğeniyor.
Saygılar.
Tek Sabun, Tek Fırça, Tek Alet, Tek Jilet...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: