En Son Ne Aldınız ?
Cümleten sıhhatler olsun komşular. Sabunların son kullanım tarihi 12.2020 bu tarihten sonra bozulur mu? Stok yapcam da. cee94df5a2c8b1c12953e8d22f81dea5.jpg

SM-C7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
komsum arko kaseleri nerden aldiniz acaba?Cok aradim ama denk gelmedim hic,bende bir tane almak isterdim mumkunse
(23/05/2018, Saat: 20:22)volkanerozan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cümleten sıhhatler olsun komşular. Sabunların son kullanım tarihi 12.2020 bu tarihten sonra bozulur mu?  Stok yapcam da.

Bildiğim kadarı ile sabun bozulmaz ömür boyu kullanabilirsin üzerindeki son tüketim tarihi yasal zorunluluklar gereği yazılmak zorunda formaliteden başka birşey değil
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(23/05/2018, Saat: 22:20)gidakontrol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: komsum arko kaseleri nerden aldiniz acaba?Cok aradim ama denk gelmedim hic,bende bir tane almak isterdim mumkunse

izmir-yeşilyurt ta oturuyorum. market te birsürü var .hepsine baktım skt si 12.2020
istersen göndereyim dicem ama kargo parasına yazık ?

(23/05/2018, Saat: 23:00)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(23/05/2018, Saat: 20:22)volkanerozan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cümleten sıhhatler olsun komşular. Sabunların son kullanım tarihi 12.2020 bu tarihten sonra bozulur mu?  Stok yapcam da.

Bildiğim kadarı ile sabun bozulmaz ömür boyu kullanabilirsin üzerindeki son tüketim tarihi yasal zorunluluklar gereği yazılmak zorunda formaliteden başka birşey değil

teşekürler komşum cevap için..
(23/05/2018, Saat: 23:02)volkanerozan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: izmir-yeşilyurt ta oturuyorum. market te birsürü var .hepsine baktım skt si 12.2020

Zincir bir market mi?
(23/05/2018, Saat: 23:02)volkanerozan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: izmir-yeşilyurt ta oturuyorum. market te birsürü var .hepsine baktım skt si 12.2020

Ben de İzmirde oturuyorum. Marketin yerini ve ismini verirseniz ben de almak isterim.
https://youtube.com/channel/UCD-HX8qdZx__yv3jmHY6TFg
21j56w2.jpg

En azından birkere denemek lazım değil mi?
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...

Ben 30 yıllık sabunu kullanıyorum. Gayet de seviyorum. Merak etmeyin kolay bozulacak sabunlar değil bunlar.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(23/05/2018, Saat: 23:05)AbuzTech Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Zincir bir market mi?
Yok komşum zincir değil

Herkese aldığı yeni ürünler hayırlı olsun. Güle güle kullanın komşularım.
@ardanadam üstadımdan aldığım Parker Variant. O kadar Merkur Progress, Merkur Futur vs. düşünürken bir anda hep gönlümün bir yerinde yatan Parker Variant'ın sahibi oldum. Wilkinson Sword tıraş aletinden sonra Parker Variant kullanmak eşekten inip ata binmek gibi bir şey olacak benim için. Big Grin

288xyj4.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: