En Son Ne Aldınız ?
@ziyanınjileti komşum, hayırlı olsun. Benim de en çok kullandığım alettir kendisi. Ağırlığı, tok duruşu ve seviye ayarlama hissiyatıyla gayet leziz bir alettir. Keyifli tıraşlar olsun.
"A Samurai always wears two swords."
@ziyanınjileti
Komsum parker hayırlı olsun, guzel makine almısın. Wilkinson a saydırınca kızıyorsunuz belki ama, inan cok daha rahat edicen. Zevkli tırasların olsun.
(24/05/2018, Saat: 11:26)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ziyanınjileti komşum, hayırlı olsun. Benim de en çok kullandığım alettir kendisi. Ağırlığı, tok duruşu ve seviye ayarlama hissiyatıyla gayet leziz bir alettir. Keyifli tıraşlar olsun.

Aynen ağırlığı ve o ağırlığın verdiği denge şahane. Teşekkürler üstadım.

(24/05/2018, Saat: 11:41)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ziyanınjileti
Komsum parker hayırlı olsun, guzel makine almısın. Wilkinson a saydırınca kızıyorsunuz belki ama, inan cok daha rahat edicen. Zevkli tırasların olsun.

Sevenleri vardır diye zaten ben haftalardır içimden saydırıyorum hocam. =) Teşekkürler üstadım.
Vintage Ever Ready 75 CA Butterscotch Bakelite fırça
Terre D’Hermes AS
veeee
Razorock Wunderbar Slant..... Big Grin

df0170efb9e22c260294b7b60a11a7c5.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
Tam buraya yorum yazacakken @pisporsuk üstadın yeni ürünlerini gördüm Smile Hayırlı olsun üstad. Bir yorum bekliyoruz artık Smile

Maggard hız rekorunu kırdı, 5-6 ürünlük bir paket tam 9 günde geldi, benim payıma da bu arkadaş düştü :

2la6gz5.jpg
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
@posicor @PisPorsuk Hayırlı olsun, güle güle kullanın komşularım.
Bugün akıyor maşallah. Yalnız fırça çok rezalet kokuyor yahu.
505rw7.jpg
Tüm yeni alınan güzellikler hayırlı olsun.
@posicor üstadım, şanslısınız. Güle güle kullanın. Benim de Maggard'dan bir sabunum 15'in de kargolanmıştı. Ama halen daha yok, takip numaram da yok... Sad Umudum da kalmadı geleceğine dair..
Undecided
(24/05/2018, Saat: 16:27)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tüm yeni alınan güzellikler hayırlı olsun.
@posicor üstadım, şanslısınız. Güle güle kullanın. Benim de Maggard'dan bir sabunum 15'in de kargolanmıştı. Ama halen daha yok, takip numaram da yok... Sad Umudum da kalmadı geleceğine dair..
Undecided
Hangi ayın 15'indeydi komşum? Ben 3-4 hafta bekliyorum da Maggard'dan birşey aldiğimda.

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Arkadaşlar yeni aldığınız ürünleri güzel günlerde kullanın.
@PisPorsuk komşum slantınız tablo gibi maşallah. Keyifli tıraşlarınız olsun.
(24/05/2018, Saat: 16:31)kokopelli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hangi ayın 15'indeydi komşum? Ben 3-4 hafta bekliyorum da Maggard'dan birşey aldiğimda.

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu ayın 15'i idi. Sanırım biraz aceleci davrandım. Blush

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: