En Son Ne Aldınız ?
Baya zamandır şık bir stand arıyordum, sonunda kavuştuk... Big Grin
tüüü tüüü maşallah ...

21dac2c18d2f2d8de39b0fef8d1396fe.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
@PisPorsuk komşum güzel günlerde kullanın. Nereden aldınız bu ürünü?
(24/05/2018, Saat: 17:48)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu ayın 15'i idi. Sanırım biraz aceleci davrandım.  Blush

Merhabalar,

Aynı gün almışız. Muhtemelen sizinki de şu anda Türkiye'de. Normalde 3 hafta sürüyor hep. Bu sefer biraz hızlı geldi.
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
ben de maggart tan siparişimi aldım sonunda dün Smile 8 günde ulaştırmaları da ayrı bir sürpriz oldu benim için sabunla ilgili ilk izlenimlerim oldukça iyi kokusu güzel(gerçi ben daha otantik bir koku beklemiştim ama çok fresh bir parfüm kokusu var), kısa sürede oldukça kıvamlı bir köpük elde etim, traş sonrası hissiyat olarak faena ile yarışır diyebilirim Smile

6id2jd.jpg
İmpa Ticaretten (Extrashaving) 1 adet Merkur Progress (240 TL) ve 1 adet Prosero Traş sabunu kase sandal (28 TL) aldım.
Hiç bilmiyorum ki
Komşularım yeni ürünleriniz hayırlı olsun.
(25/05/2018, Saat: 16:52)osaka23 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ben de maggart tan siparişimi aldım sonunda dün Smile 8 günde ulaştırmaları da ayrı bir sürpriz oldu benim için sabunla ilgili ilk izlenimlerim oldukça iyi kokusu güzel(gerçi ben daha otantik bir koku beklemiştim ama çok fresh bir parfüm kokusu var), kısa sürede oldukça kıvamlı bir köpük elde etim, traş sonrası hissiyat olarak faena ile yarışır diyebilirim Smile

6id2jd.jpg

Yurtdışından kozmetik ürün satın almak yasak değil mi? Yoksa bu yasağı delmenin bir yan yolu mu var?
Yasakmi, ben daha geçen hafta theenglishshavingcompanyden teslim aldım sabunlarimi. Sadece 1.99 kargo ücreti aldılar ve 10 günde geldi
(25/05/2018, Saat: 17:27)olgar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yurtdışından kozmetik ürün satın almak yasak değil mi? Yoksa bu yasağı delmenin bir yan yolu mu var?

Yasak. Alanlar kendileri bu riski alarak alıyorlar. Ürün gümrükte kalabilir. Takipsizse genelde geri de gitmez gümrükte kaybolur. Riski göze alıyorsanız siz de alabilirsiniz. Smile
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(25/05/2018, Saat: 17:51)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yasak. Alanlar kendileri bu riski alarak alıyorlar. Ürün gümrükte kalabilir. Takipsizse genelde geri de gitmez gümrükte kaybolur. Riski göze alıyorsanız siz de alabilirsiniz. Smile

Teşekkürler, şansımı deneyeceğim.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: