En Son Ne Aldınız ?
Cahillik mutluluktu komsum?Artık cesaret edip alamam
Gumruk limitini asmayin hocam, bir de kargo pahali oldugunda hep takildi benim sabunlar. Takipsiz 20 pound'u asmadan azar azar toplayin Smile

(25/05/2018, Saat: 15:51)PisPorsuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Baya zamandır şık bir stand arıyordum, sonunda kavuştuk... Big Grin

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Ben de merak ettim, nereden aldiniz hocam?
Hijyene önem veren elit bey
2ymbmud.jpg
3017 - Proraso Yeşil Sabun  (20.01.2016 - 13.07.2016)
(25/05/2018, Saat: 17:40)gidakontrol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yasakmi, ben daha geçen hafta theenglishshavingcompanyden teslim aldım sabunlarimi. Sadece 1.99 kargo ücreti aldılar ve 10 günde geldi

Burdan bende sipariş verdim. İlk defa yurtdışı siparişim gelirse şansımıza gelmezse ilk ve son sipariş olur.
Bir numaradan başlıcam denemeye. Futur klonundan sonra soğudum ayarlı alete (Rex hediye edene hayır demem ) yoksa progress alıcaktım. Gerçi bu gidişle onuda alırım, asgari ücretle çalışanım,bir yıl dağa dolmadı sabun fırça hariç 1500 TL civarı olmuş. Wilkinson classic 100 perma sharp la başladım, permatik den ekonomik olur dedim,bu işte bi terslik var 8c69602083a308e3797e25f58753d205.jpg

SM-C7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Aliexpress'ten qshave future klonu alet satın aldım ama pek hoşuma gitmedi, eski aletlerimle devam ediyorum.
Stand gerçekten çok iyiymiş.
Tüm komşuların yeni ürünleri hayırlı olsun.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
(25/05/2018, Saat: 23:48)volkanerozan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir numaradan başlıcam denemeye. Futur klonundan sonra soğudum ayarlı alete (Rex hediye edene hayır demem ) yoksa progress alıcaktım. Gerçi bu gidişle onuda alırım, asgari ücretle çalışanım,bir yıl dağa dolmadı sabun fırça hariç 1500 TL civarı olmuş. Wilkinson classic 100 perma sharp la başladım, permatik den ekonomik olur dedim,bu işte bi terslik var 8c69602083a308e3797e25f58753d205.jpg

SM-C7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Rockwell makina sizi fazlası ile memnun edecektir . Sağlıkla kullanın . Progress almanıza gerek Yok .
Yeni ciciler serisine devam ... Big Grin
Babalar günü de geliyor ...

a78ff670241c75f03d73bdbb9f297fe2.jpg

Tüm komşuların yeni ürünleri hayırlı olsun iyi günlerde kullanınız, sağlık ile
@blaster komşum Epsilon gözümden kaçmadı, çok şık, hayırlı olsun
@pundoe & @SKYBRAVE komşularım stand İspanya'dan geldi müracat @GartBnx komşumuz Big Grin
@osaka23 komşum Duc de Santal için uzun süreli kullanım görüşlerinizi sabırsızlıkla bekliyoruz.
@volkanerozan komşum güzel set almışsınız hayırlı olsun
@posicor Arda komşum Arctic Margarita'nız hayırlı olsun içilseydi içmek isterdim Big Grin

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
Tüm arkadaşların yeni ürünleri hayırlı olsun.

@blaster üstat benim de gözümden kaçmadı Epsilon krion, güle güle kullanın.

@PisPorsuk üstat o yeşil fırçayı @GartBnx üstadda görüyordum, siz nereden aldınız?
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: