En Son Ne Aldınız ?
neyi,resim yok
Tüm yeni güzellikler iyi zamanlarda kullanılsın.
Bizim kuzular da geldi İmpa'dan. Smile
g6XEmZ.jpg
"A Samurai always wears two swords."
(10/07/2018, Saat: 18:55)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tüm yeni güzellikler iyi zamanlarda kullanılsın.

@DenizKSK komşum hayırlı olsun.Güzel günlerde,keyifle kullanın.
de te fabula narratur.!
(10/07/2018, Saat: 18:55)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tüm yeni güzellikler iyi zamanlarda kullanılsın.

Hayırlı olsun, güle güle kullanın üstadım.
Lord jiletleri kullandıktan sonra deneyimlerinizi bizimle paylaşırsanız sevinirim komşum. Özellikle kendim için istiyorum. Smile
g6XEmZ.jpg

Wrights'in kokusuyla mutluluklar dilerim, hala cikmadi kokusu banyodan Big Grin
Urunleriniz hayirli olsun.
Hijyene önem veren elit bey
@marek @ziyanınjileti
Teşekkür ederim komşularım. Mavi ve Yeşil Lord sonrası, ki yeşilini severek kullanırım, bakalım beyaz'ı nasıl bir izlenim bırakacak? Elbette yazarım izlenimlerimi.
@pundoe
İnanın kokuyu bu kadar radikal beklemiyordum Big Grin
Sanki bir kimya laboratuvarı, bir ilaç fabrikası Ar-Ge departmanı... Gerçekten zorlayıcı. Speick duş jeli ve La Toja deniz mineralli sabunu hanım zar zor kabul etmişken bu Wright ile nasıl bir yol izleyeceğim bilemiyorum???? Sad
"A Samurai always wears two swords."
(10/07/2018, Saat: 22:26)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @marek @ziyanınjileti
İnanın kokuyu bu kadar radikal beklemiyordum Big Grin
Sanki bir kimya laboratuvarı, bir ilaç fabrikası Ar-Ge departmanı... Gerçekten zorlayıcı. Speick duş jeli ve La Toja deniz mineralli sabunu hanım zar zor kabul etmişken bu Wright ile nasıl bir yol izleyeceğim bilemiyorum???? Sad

Komşum merak etmeyin, sabun biraz küçülünce o koku o kadar kalmıyor. Sadece yeni açıldığı bir kaç gün sıkıntılı.

Benim en favori sabunumdur, bu zamana kadar kaç paket bitti bilemiyorum ama şu anda 4,5 paket yedekte duruyor. Belki sabunu çok sevdiğimden olabilir ama ben o kokuyu çok seviyorum. Smile
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
Impa ticaretten Rex ambassador aldım ama henüz kullanma imkanım olmadı
Yaqi klasik aldım
@dikdik_s komsumun tavsiyesiyle aldim, kokusu olaganustu.

15ho8le.jpg
Hijyene önem veren elit bey

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: