En Son Ne Aldınız ?
Thater horn mu o. Vass. Hayırlı olsun kardesim. Bu Thater amcamın oglu gibi nedense hep bir yakınlık duyuyorum. Smile
(20/07/2018, Saat: 17:14)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Thater horn mu o. Vass. Hayırlı olsun kardesim. Bu Thater amcamın oglu gibi nedense hep bir yakınlık duyuyorum. Smile
Hem Thater hem horn
Teşekkür ederim

GaRtBnX.....
Bugün spontane, çok hızlı gelişen bir @impaticaret ziyareti ganimetleri... Big Grin

ffda49d3becbd94fcd91fe055ae76e8d.jpg

@GartBnx hem teatron hem Horn - boYnuz şahane de, ne zaman kulağı aştı... Big Grin

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
@efrasyab @onurcakmak kantaron yagli mis kokulu sabun ve zaza platinum jilet, emekleriniz icin tesekkurler.
Ankara bulusmasina katilamayinca biraz gec kavustuk kendileriyle. Smile

21jr41c.jpg
(21/07/2018, Saat: 14:39)finwe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @efrasyab @onurcakmak kantaron yagli mis kokulu sabun ve zaza platinum jilet, emekleriniz icin tesekkurler.

21jr41c.jpg

Hem sabun hem jilet köylü güzeli misali , değerini güzelliğini anlamanız için daha derin bakmanız gerekiyor.
kantaronlu sabun yavasca suyu yedirerek sabırla cok güzel köpük yapılan clt dostu bir sabun . Kemal komşumuza emeği için teşekkür ederim
Zaza ise hassas ciltli ,razor bump a meyilli , tıraş tekniği oturmamış veya
1-2 perde yetmez fırcada kalan sabuna yazık biraz daha zımparalayayım su suratı diyenler için müthiş bir jilet .
iki üründe cilt dostudur. güzel günlerde kullanın
(21/07/2018, Saat: 14:39)finwe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @efrasyab @onurcakmak kantaron yagli mis kokulu sabun ve zaza platinum jilet, emekleriniz icin tesekkurler.

21jr41c.jpg

Iyi günlerde kullan komşum. Köpük fotoğrafı da isteriz

(21/07/2018, Saat: 15:32)mehmetgonen Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hem sabun hem jilet  köylü güzeli misali  , değerini güzelliğini anlamanız için daha derin bakmanız gerekiyor.
kantaronlu sabun yavasca suyu yedirerek sabırla cok güzel köpük yapılan clt dostu bir sabun . Kemal komşumuza emeği için teşekkür ederim
Zaza ise hassas ciltli ,razor bump a meyilli , tıraş tekniği oturmamış veya
1-2 perde yetmez fırcada kalan sabuna yazık biraz daha zımparalayayım su suratı diyenler için müthiş bir jilet .
iki üründe cilt dostudur. güzel günlerde kullanın

Mehmet komşum sabunu huyunu iyi özetlemiş keyifle kullanın üstadım
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.
@mehmetgonen Tesekkurler komsum.
@efrasyab hizlica foto cektim ama aceleden yukleyememistim, yorumlarimla beraber paylastim az once Wink
(21/07/2018, Saat: 20:13)finwe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @mehmetgonen Tesekkurler komsum.
@efrasyab hizlica foto cektim ama aceleden yukleyememistim, yorumlarimla beraber paylastim az once Wink

Üstadım gördüm iyi günlerde kullanın. Mentollü üzerine çalışıyorum şu aralar olur insallah
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.
Son tiras alisverisim, sabunun kokusu inanilmaz (birkac yil boyunca tirasla ilgili birsey almamam lazim Smile )
262y7pt.jpg
nv4fok.jpg
Hijyene önem veren elit bey
(22/07/2018, Saat: 09:49)pundoe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Son tiras alisverisim, sabunun kokusu inanilmaz (birkac yil boyunca tirasla ilgili birsey almamam lazim Smile )
262y7pt.jpg
nv4fok.jpg

komşum sabun yorumunuzu kullandıktan sonra bekliyorum Tayland başlığında sormuştum ne alınabilir diye sizde bunu tavsiye etmiştiniz ama arkadaşım orada kaldığı 1 haftalık sürede sabun tükendiği için alamamıştım şimdi başka arkadaşım gitmeyi düşünüyor bayramdan sonra inşallah o dönem sabun ellerinde bulunur
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: