En Son Ne Aldınız ?
abiler kardeşler yeni aldığınız ürünler hayırlı uğurlu olsun size naçizane,dostane bir eleştirim olacak; geleneksel tıraşı bende çok severim fakat geleneksel tıraşı geleneksel israfa dönüştürmeyelim ihtiyacımız olanı alalım olmayanı almayalım,hatta ve hatta ara ara stok yapmak yerine ihtiyacı olan bir kardeşimize bir tıraş ürünü hediye edelim hem tıraşımızı olalım hem gönüllerde olalım sevilelim sevelim, selamlar saygılar....
(23/07/2018, Saat: 09:01)mertberkegr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kase sabunlar 1.37 , tuptekiler 1.70 , pre shave ler 2.75 , aftershaveler de 4 euro ydu . Auchan isimli hipermarkette bu fiyata bulabildim . Eczanelerde ve başka marketlerde hem daha pahalı hem de çeşit bulmak zor .

fiyatlar gerçekten çok iyi imiş yurt dışına çıkma fırsatı olup oralara yolu düşen kaçırmasın
https://shop.auchan.it/catalogsearch/res...ice#page=1
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(22/07/2018, Saat: 20:25)mertberkegr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Romada proraso ürünlerini aşırı ucuz görünce dayanamayıp hepsinden birer ikişer kapmaya çalıştım .

2znz8eg.jpg

Mert Bey , Roma`da bu ürünleri nerede aldınız acaba ? Yakın zamanda bir seyahat planlanıyor da. Başka bildiğiniz klasik tıraş ürünleri satan yerler de varsa bildirebilirseniz çok sevinirim.
(23/07/2018, Saat: 17:46)FatihAhmet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mert Bey , Roma`da bu ürünleri nerede aldınız acaba ? Yakın zamanda bir seyahat planlanıyor da. Başka bildiğiniz klasik tıraş ürünleri satan yerler de varsa bildirebilirseniz çok sevinirim.

Ben auchan isimli marketten temin ettim . Şehir içindeki marketlerde yesil sabun bulunabiliyor ama fiyatları ortalama 2.5 euro . Eczanelerde de var ama onlar pahalı maalesef . Onun dışında yerler için şuraya da bakabilirsiniz . Pazar günü olduğu için çoğu kapalıydı ben gidemedim .

https://www.badgerandblade.com/forum/wik...g_Supplies
Hayırlı olsun. İyi tıraşlarda kullanın
(23/07/2018, Saat: 12:32)turkoglum13 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 549abb2369b4968dbb371b9d45202811.jpg

Uzun zamandir slant almayi planliyordum. Son kararimi Merkur 39c den yana kullandim. Yarin sabah ilk defa kullanacagim. Ayrica hediyesinden oturu Noyan beye tesekkur ederim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Jilet İh-tirastan sual olunmaz.
(23/07/2018, Saat: 20:55)starex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun. İyi tıraşlarda kullanın

Tesekkurler ustadim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(23/07/2018, Saat: 14:35)abdussamedy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: abiler kardeşler yeni aldığınız ürünler hayırlı uğurlu olsun size naçizane,dostane bir eleştirim olacak; geleneksel tıraşı bende çok severim fakat geleneksel tıraşı geleneksel israfa dönüştürmeyelim ihtiyacımız olanı alalım olmayanı almayalım,hatta ve hatta ara ara stok yapmak yerine ihtiyacı olan bir kardeşimize bir tıraş ürünü hediye edelim hem tıraşımızı olalım hem gönüllerde olalım sevilelim sevelim, selamlar saygılar....

Biz @ziyanınjileti hocam ile birlikte bu uygulamayı devreye soktuk geçen hafta. Güzel oluyor, devamı da gelecek kısmetse.. Forum güzel şeylere vesile olmaya başladı bile benim için..
2e0mwyd.jpg

Ummanda çalışan ağbimiz ikinci kez ricamızı kırmayıp siparişimizi getirmiş 2 kartela jilet 1 kartelada önceki gelişinden borcum vardı 3 kartelaya 60 tl verdim
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Maggard Razors'dan iki haftada geldi...

@DenizKSK, bunların kokusunu beğendim Smile

adewrq.jpg
Hayat kısa,
Sakallar uzuyor.
(26/07/2018, Saat: 17:27)Razorlazer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Maggard Razors'dan iki haftada geldi...

@DenizKSK, bunların kokusunu beğendim Smile

Komşum, hani shea yağı fazla gelir, lanolin'i abartı kaçırmışlardır içine, ben buralardayım hani. Big Grin
Şaka bir yana, hayırlı olsun. Çok leziz görünüyorlar. Benim en son maggard'dan banyo sabunu siparişim vardı, 21 gün oldu daha gelmedi... Blush
"A Samurai always wears two swords."

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: