En Son Ne Aldınız ?
@GartBnx’in “The Varlet” i varsa bizim de The Rowl’umuz var, General Razor’umuz var. Big Grin
Yeni güzellikler hayırlı olsun efenim, iyi günlerde kullanınız

5e69529c221b34ae388eac501de8cd01.jpg

(10/08/2018, Saat: 00:14)GartBnx Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İçiliyormu bunlar ?

içmedim henüz Big Grin ama niyetim var...

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
(11/08/2018, Saat: 11:22)PisPorsuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @GartBnx’in “The Varlet” i varsa bizim de The Rowl’umuz var, General Razor’umuz var. Big Grin
Yeni güzellikler hayırlı olsun efenim, iyi günlerde kullanınız

5e69529c221b34ae388eac501de8cd01.jpg

Iyi gunlerde mutlulukla kullan

GaRtBnX.....
Burak ve ümit kardeşim fırçalar şahane sağlıkla kullanın .
Harika. Güzel günlerde kullanın Abilerim.
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
@PisPorsuk güle güle kullanın. En taze (fresh) koku hangisidir? Parfümlerden benzedikleri var mıdır?
e488fc99f135a2e6aacd1b51c93a424b.jpg

Şundan emin oldum Proraso as ler klasik vazgeçilmezim. Kullanmadığım 20 günde yüzde ciddi kuruluk ve kıl dönmesi oldu. Yeşil prorasonun kokusu çok güzelmiş

Bu arada birşey soracağım. Balmın kutusu diğerine göre daha eski gibi, türkçe etiketi solmuş. Skt falan da yok. Bunlar açılmadan bozulmuyor değil mi Smile
Rocca ile yakaladığı müthiş uyum sonunda fiyatlara zam gelmeden sitede ne kadar mühle jilet varsa aldım. Maalesef 9 kutu vardı ama o da 1 seneden fazla götürür Big Grin
Pisporsuk ve Gart komsularım harika seyler almıssınız.
Tum dostlara yeni urunleri hayırlı olsun.
Teşekkürler komşular daha güzelleri sizlerin olsun ... Big Grin
Lima-Especias (lime and spices) mış...
Bayram öncesi cicileri geLdi...

36948ab304292a3956a414ecc6b7c225.jpg

kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
Bügün bende impaya gittim , Mustafa abi yoktu zaten Mehmet amca varmış saolsun şeker gibi bi amca Smile birde Barış komşumla tanıştık orda hoş sohbetde oldu kısa süreli . Bayagbi ürün inceledim S.V. nin fırçalarına bayıldım resmen tam bi sanat eseri gibi olmuş ( tabi görüntü olarak degerlendirebiliyorum sadece ) Smile Tobs 'un siyah seri sabununun kokusuna resmen bayıldım . Herşey çok güzeldi .
İki adet traş sabunu ve bi adet deostıck aldım . Haslınger koyun sütlü sabun kalmamış tek üzüldügüm o oldu .

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: