En Son Ne Aldınız ?
(17/08/2018, Saat: 22:20)kadir.tbk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: O markayı biliyorum traş sabunudamı var komşum .

Haklısınız, ben yeni farkettim, tıraş sabunuymuş 110 gr olan, ben vucut sabunu için almayı düşünmüştüm, onun gramajı daha mı fazlaydı.
@kokopelli komşum peeling için Gratiste satılan keçi sütlü sabunu kullanıyorum ve memnunum. Bu yüzden keçi sütü yulaflı sabun hakkındaki görüşlerinizi merakla bekliyorum.
(17/08/2018, Saat: 22:17)eroldemir83 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nesti Dante

Yalnız belirttiğiniz marka banyo sabunu ve el-yüz sabunu üzerine. Tıraş sabunu ile alakalı tek 1 ürünü dahi yok. Smile
Ayrıca İtalyan malı kaliteli, 20 Tl fiyatı olup 250 gr ağırlığında ne tıraş kremi ne tıraş sabunu da yok. Cella sabun Arko sabunun 1 tık üstü diyebileceğimiz kalitede. Proraso sabun ise orta kalite diyebileceğimiz bir tıraş sabunu. Bu ikisi de 150 ML olup fiyatı 30 TL'den başlamakta. Bence yerli ürüne her zaman şans vermek gerekir.
@totan35 tekrar hoşgeldiniz diyeyim o zaman.
(17/08/2018, Saat: 23:05)ziyanınjileti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yalnız belirttiğiniz marka banyo sabunu ve el-yüz sabunu üzerine. Tıraş sabunu ile alakalı tek 1 ürünü dahi yok. Smile
Ayrıca İtalyan malı kaliteli, 20 Tl fiyatı olup 250 gr ağırlığında ne tıraş kremi ne tıraş sabunu da yok. Cella sabun Arko sabunun 1 tık üstü diyebileceğimiz kalitede. Proraso sabun ise orta kalite diyebileceğimiz bir tıraş sabunu. Bu ikisi de 150 ML olup fiyatı 30 TL'den başlamakta. Bence yerli ürüne her zaman şans vermek gerekir.

Arkonun tekdüzeligini desteklemesemde bende sizin gibi düşünüyorum komşum Smile başka markaları kullandıkca üzülüyorum arkomuza, en azından farklı kokularda aynı ürünü yapsa .O yüzden ülkemizden kim böyle ürünler çıkarsa canı gönülden desteklerim .
9c12a8f8a4c65557d8aa0fcc7685c405.jpg

GaRtBnX.....
@GartBnx kardeşim,
Bayram dürprizi Hayırlı olsun Smile güle güle iyi günlerde kullanın..

@GartBnx hayırlı olsun tatara Türkiye forumlarında ilk defa sayenizde boy gösterdi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
@GartBnx hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın. Sap tasarımına bayıldım resmen.
İçimde kalacağına dolabımda kalsın, ayıp olmasın diyerekten bir mat Futur aldım.

Progress’e alışkın bünye için kılıç kalkan ekibi gibi tıraş ediyor ama muazzam bir kesim tatmini veriyor.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: