En Son Ne Aldınız ?
(25/09/2018, Saat: 13:21)mehmets Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ...

Hayırlı olsun komsum. Keyifli traşların olsun
(25/09/2018, Saat: 19:55)Pele69 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun komsum. Keyifli traşların olsun

Tesekkurler komsum
@mehmets ,komşum hayırlı olsun.Güzel günlerde kullanın.
de te fabula narratur.!
Tesekkurler @marek

Yaptigim en iyi yatirimlardan biri oldugunu dusunuyorum Smile)
Sonunda kargom elime ulaştı yaqi firmasının 02.09.2018 tarihinde 14$ dan 10$ a indirim yaptığı gün aliexpresin verdiği 4$ hediye çeki ile 6$ a aldığım 26mm sentetik fırça
w9yxk2.jpg
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
@Soner komşum hayırlı olsun. Pamuk gibi fırça. Yaqi sentetik ile yüzde köpürtmesi çok keyifli.
Tum yeni uruner hayırlı olsun dostlar.

@Soner
Komsum hayırlı olsun sentetik, bunların simdi her renk kıllısını yapmıslar, sarı yesil mor vs. degisik cesitler olmus.
@mimaras teşekkürler @dikdik_s teşekkürler, ister bu işe yeni başlayan üye olsun ister eski üye olsun insan yeni bir ürün aldığında bayramlık hediyesini almış çocuklar gibi mutlu oluyor, evinde onlarca fırçası, sabunu, jileti olsada hep aynı heyecanı tekrar yaşıyor
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
66f13ad4541bfcfce400b868803aa17e.jpg

Mistura

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
2e1av79.jpg
2 krem 1 sabun sipariş vermiştim ama 2 sabun 1 krem geldi. Gelenekselciyseniz bazen umduğunuzla bulduğunuz bir olmuyor.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: