En Son Ne Aldınız ?
Aslinda boyle bir berber İstanbul’da vardi fakat malesef kapandi. Hatta beklerken viski ikrami bile yaparmis. Bakip bakip uzulmeniz icin linkini vereyim Smile

http://www.frontierbarber.com
Demekki toplumumuz henüz geleneksel tıraşın keyfini çıkarmaya hazır değil hazır olanlarda zaten kendi tıraş olmayı seven insanlar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
780b8ad29848.jpg
@mehmets komşum hayırlı olsun yeni fırçanız. Kıl boyu hakkında bilgi yoktu muhlenin sitesinde. Siz ölçebilir misiniz?

Ayrıca muhle fırça ile ilgili görüşünüz nedir?

Kullandığınız diğer domuz fırçalarla karşılaştırma yapabilir misiniz?
@Mehmet_G

Teşekkür ederim. Fırça daha bu sabah ulaştı. Şu an kullandığım Omega domuz kılı fırçam var ama plastik sapında çatlama farkettim. Hazır indirim yapılmışken de alıp kenara koymak istedim. Yine de Mühle kalitesine güvenim tam.

Fırça yanımda değil ölçemiyorum ama küçük boy Omega fırça kadar diyebilirim boyuna.
@mehmets; aynısı bende de var ve 1 ay kullandıktan sonra babama verdim. Bence ortalama performans gösteren güzel bir fırça. Hayırlı olsun komşum.
(27/10/2018, Saat: 13:31)ziyanınjileti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @mehmets; aynısı bende de var ve 1 ay kullandıktan sonra babama verdim. Bence ortalama performans gösteren güzel bir fırça. Hayırlı olsun komşum.

Teşekkür ederim komşum @ziyanınjileti
2rppdn4.jpg
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
@Delidumrul üstadın eline koluna sağlık. Smile

xWUhQ.jpg
Abim harika olmus. Zevkli tırasların olsun.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: