En Son Ne Aldınız ?
@AKadir üstadı muhterem sağlıkla kullanın.
Arada minik bir İmpa siparisimiz geldi. Sabununda kokusunu cok sevdigim jeremy street As yi almak icin girdiydim, Perlier Vanilla gozume takıldı. An itibari Vanilya yı sıktım oturuyorum, Tobs u daha koklamadım bile vanilya ilgi odagı oldu bayıldım. Brummel Deo daha once almıstım bende vardı ama gecenlerde ilk kez denedim. Alvarez gomez ve Arm hammer gibi rahatsız etmeyen hafif bir urun. Kokusunu da cok sevince bunu yedek olarak istedim. İmpada ki uygun fiyatıyla tavsiye ederim dostlar.
Saygılar
2wbzv36.jpg
@dikdik_s üstadım teşekkürler. Yeni ürünlerinizi sağlıkla kullanın. Smile
(30/10/2018, Saat: 13:18)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Abim harika olmus. Zevkli tırasların olsun.

@Nani Kuş üstadım teşekkürler. Smile
(30/10/2018, Saat: 13:54)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @AKadir üstadı muhterem sağlıkla kullanın.
Turunçgiller bazlı sabunlardan yaz - kış vazgeçemiyorum, benim favorilerim...

efab594584335341ceaa27e1da7bcc7a.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
(31/10/2018, Saat: 21:25)PisPorsuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Turunçgiller bazlı sabunlardan yaz - kış vazgeçemiyorum, benim favorilerim...

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Yaz bitti artık gerçeklerle yüzleş , koyun, tereyağ, tütün kokularına geçme zamanı

GaRtBnX.....
@Razorus'tan Semogue 610, Cool Barn katı şampuan ve jilet aldım. Noyan Bey'e hediyesi için teşekkür ederim.

af7c7961f5f785285a4318b11fe26083.jpg
14ww93.jpg

Mühle Fırça ve Tıraş Aleti Standı
Mühle RYTMO Tıraş Fırçası (Porsuk Pure)
Merkur 34C
@batmanforever
Vay be antigravity serisi, hic gormemistim. Tongue
(01/11/2018, Saat: 23:34)Mehmet_G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Razorus'tan Semogue 610, Cool Barn katı şampuan ve jilet aldım. Noyan Bey'e hediyesi için teşekkür ederim.
Hocam hayırlı olsun katı şampuan ilk defa görüyorum sabun gibi birseymidir bu?
(02/11/2018, Saat: 02:17)mehmetk1907 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam hayırlı olsun katı şampuan ilk defa görüyorum sabun gibi birseymidir bu?

Komşum, henüz kullanmadım. Katı şampuan olarak geçiyor. Normal katı sabun katılığında bir sabun. Kullandıktan sonra gözlemlerimi paylaşırım.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: