En Son Ne Aldınız ?
Ümidi kestiğim Timeless kabartma pardon köpürtme kabı geldi sonunda... Big Grin
Ukim’de kontrol edilmiş...

124cf86e6f69c91ab6b1ffa696b05464.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
(28/11/2018, Saat: 14:02)PisPorsuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ümidi kestiğim Timeless kabartma pardon köpürtme kabı geldi sonunda... Big Grin
Ukim’de kontrol edilmiş...

Hayirli olsun komsum.
Benimde gorup cok begendigim bir urundu. Sadece cap olarak dar gibi geldi. İnsaallah sizin beklentilerinizi karsilar.
(28/11/2018, Saat: 10:14)ekilic2 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar merhaba, BİM'e Tariş'in cam şişede yeşil çay ve zeytin çiçeği kolonyaları gelmiş. Fiyatı 10 TL.

Komşum, burdaki paylaşımından görüp
bu akşam bende iki adet aldim.Trasta kolonya ilk defa deneyeceğim.Olmadı evde kolonya bulunsun.Bu arada kokuları bildiğimiz limon kolonyasına göre daha iyi ve çok keskin alkol kokusu yok.
Aynısının yesilcay olanindan bende aldim muhtesem diyebilirim
29.11 tarihi porsuk istilası olarak ani defterimde yerini buldu. Farklı yerlerden soylenen loft ve fırcalar aynı gun geliverdi.

Çinli bir ureticiden yaptıgımız ozel siparis loftlar, soldan saga
Sentetik red tip: Buna bir kırmızı sap, yanınada gilette red tip ekleyerek cıkacak tıras fotosu cok guzel olur.
24mm Fan 2band
26mm Bulb 2band
28mm Bulb 2 band. Bunlar tabi daha paketinden cıktıgı gibi acılmamıs halleri, extra yogun kıllı knotlar, acılınca guzel olacaklar gibi.
(Not: Kitap, Rakı ansiklopedisi, meyhane edition.)
bvkgk.jpg

Amerika Las Vegastan paket gelince, bir havaya girdim, sanki tanımadıgım bir amcam las vegasta gazinosunu miras bıraktı gibi hissiyata kapıldım, bir heyecan sormayın. Megerse 1ay once bir amerikalı amcadan 2ci el olarak aldıgım fırcalarmıs, unutmustum.
Soldaki uzun olan, Crazy Badger marka 28mm silvertip fırca. Yanar donerli cok hos bir sapı var. Polo10 gibi buyuk bir fırcaymıs.
Sagdaki Leo Frilot 30mm Mancurian. Chubby i kıskandıracak harika bir loftu var. Sap yine benim sevdigim tarz renkli karısık biseyler.

2dt0yue.jpg

28ji0wx.jpg
Hafif sandal kokulu, cok cabuk emilen bir losyon. Icerigi fena degil, Kanada uretimi, Tjmaxx'ten bedavadan biraz pahaliya ($5) aldim. Aftershave yerine witch hazel+losyon kullaniyorum bir suredir

2ylwg3k.jpg

2ep7x2d.jpg
Merhaba bu da benim black friday indiriminden aldığım ilk sentetik fırçam. MÜHLE Black Fibre 21 H 220. Tutacak yeri ısıl işlem görmüş dişbudak ağacı. Ahşap tutacak suyu anında itiyor ve kuru kalıyor. Oldukça yumuşak ve dolgun kıllara sahip. Köpüğü iyi tutuyor. Ancak ısı tutması malumunuz porsuğun gerisinde. Detaylı incelememi kullanım deneyimimden sonra yapacağım.

Diğeri ise ferahlatıcı yabani iğde özlü kokusuna hayran kaldığım ve tıraş sonrası ciltte saatlerce yumuşaklık hissi bıraktığı Mühle Tıraş Sonrası Balsamı. Şimdiden favori balsamım oldu.

Murat Bey'e ve Mühle'ye müşteri memnuniyetinden dolayı ayrıca teşekkür ediyorum. İyi ki Türkiye'de varlar.

Herkese keyifli tıraşlar...

2nu3e2r.jpg
i23wg5.jpg
evaoi8.jpg
(28/11/2018, Saat: 14:17)turkoglum13 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayirli olsun komsum.
Benimde gorup cok begendigim bir urundu. Sadece cap olarak dar gibi geldi. İnsaallah sizin beklentilerinizi karsilar.

Teşekkürler komşum, çap 12cm, derinlik 6cm
Bana küçük gelmedi hatta geniş olduğunu düşünmüyorum...

d2bacce59183e8a01c046916a457785a.jpg

Tüm komşularımın yeri ürünleri hayırlı olsun, iyi günlerde kullanınız, sağlık ile...

kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
Gercekten cok begendim ustadim. Performansi da iyidir diye dusunuyorum. Kazasiz, belasiz ve keyifle kullanman dilegiyle. Alacaklarima tekrardan ekledim.
Kardesim hayırlı olsun.
Urunu sen daha ilk soylediginde bakmıstım. Abi urun cok guzel, goruntusunden cokta kullanıslı olacagını dusunuyorum ama icimden gecen, ben bu urunu Timeless markasınla veya marka imajınla bagdastıramıyorum. Rengi vs. urunun cok guzel ama "Timeless" urunudur bu dedirtmiyor bana kendini anlatabiliyormuyum. Siyah veya gri olsaydı, celiginle ve harika isciliginle aklımda yer edinen marka imajına daha mı uyardı veya komple bambaska bir urun mu yaptırmalıydı bilemiyorum ama en azından bana bunu dusundurttu.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: