En Son Ne Aldınız ?
Katiliyorum sana serdar abi.
En azindan farkli renk secenekleride olabilirdi.
Merhaba, ilk ithal krem ve sabunlarım geldi. Sanırım Proraso'nun yeşil olanları bahar ve yaza kullanmak üzere kaldıracam. Sandalağacı kokulu krem ve sabunlarla kışı açıyorum. Herkese keyifli tıraşlar.

2qxpybq.jpg
(30/11/2018, Saat: 15:36)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kardesim hayırlı olsun.
Urunu sen daha ilk soylediginde bakmıstım.
Abi urun cok guzel, goruntusunden cokta kullanıslı olacagını dusunuyorum ama icimden gecen,
ben bu urunu Timeless markasınla veya marka imajınla bagdastıramıyorum.
Rengi vs. urunun cok guzel ama "Timeless"  urunudur bu dedirtmiyor bana kendini anlatabiliyormuyum.
Siyah veya gri olsaydı, celiginle ve harika isciliginle aklımda yer edinen marka imajına daha mı uyardı veya komple bambaska bir urun mu yaptırmalıydı bilemiyorum ama en azından bana bunu dusundurttu.

(30/11/2018, Saat: 15:50)turkoglum13 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Katiliyorum sana serdar abi.
En azindan farkli renk secenekleride olabilirdi.

Zevkler ve renkler deyip susuyorum...
Kaba siyah yerine mavi - laciverT saplı fırça koysaydım nasıl olurdu fotoğraf acep?
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
(30/11/2018, Saat: 18:26)PisPorsuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Zevkler ve renkler deyip susuyorum...
Kaba siyah yerine mavi - laciverT saplı fırça koysaydım nasıl olurdu fotoğraf acep?

Kardeş rengine kotu demiyorum, hatta kasede cok kullanıslı guzel diyorum ne olur yanlıs anlama; sadece sorsan bu ne markadır diye, timeless en son aklıma gelir. Merkur derim, amerikan malı bisey derim mesela caties bubbles sabun firması kasede yapmıs desen inanırım vs. Firma ile urunun bagını kuramadım sadece. Yoksa guzel urun guzel, zevkli tıraslarda kullan dostum.
Jilet çok hoşuma gitti

928bfaff4970e0b7c3f5c347285c9f6f.jpg

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Akın var güneşe akın!
Güneşi zaptedeceğiz,
Güneşin zaptı yakın!
Bu sefer de bos gecmedik Tjmaxx'i

s4c9vs.jpg
@AltKapalı Komşum güle güle kullanın.Eski üretmi mi? Nerden temin ettiniz.
(01/12/2018, Saat: 12:03)AltKapalı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Jilet çok hoşuma gitti

Oyun değişim vakti geldi - RazoRock Game Changer Smile)
İşçilik muhteşem bakalım tıraş nasıl olacak
Kara Cuma ganimetleri ...

6f9982006f960b858c4907aa34fccbad.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
(01/12/2018, Saat: 21:37)Ibra35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @AltKapalı Komşum güle güle kullanın.Eski üretmi mi? Nerden temin ettiniz.
Tesükkerler iyi dilekleriniz için evet Alman üretim artık ürerilmiyormuş,atamanstoreden aldın n11 de satışı var guvenilirdir

Akın var güneşe akın!
Güneşi zaptedeceğiz,
Güneşin zaptı yakın!
İlk urunumuz eski vintage kemik bir firca, plisson marka sanırsam, etsy den aldıydım. Loft u degisip delidumrul tarafından sapı cilalandı. Komple yenilenip seneler sonra cıkıp dimdik bende buradayım diyor. Az once bununla tıras oldum.
v8j2qh.jpg

Elimde loftlar olması halde 24mm lik loftum olmadıgı icin sagolsun Akadir abi de varmıs, ben knotu takarım dediydi. Bugun gecerken sagolsun bıraktı. Bunun akrilik blogunu bir sure once ben yurt dısından alıp delidumrul ustada gondermistim. Aylar sonra kendisi musait olunca ortaya boyle bir fırca cıktı. Fotolar tam olarak guzelligini gosteremiyor diye bir kac pozunu aynı anda paylasıyorum. Sap icinde gozuken renkli kupler her biri farklı tür ahsap parçacıkları.
r8tc15.jpg
1yspz6.jpg

Daha guzelleri sizlerin olsun dostlar.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: