En Son Ne Aldınız ?
388f522e33077e229e8cc5322459f938.jpg
de te fabula narratur.!
Komşum stok bitmiş.Sanırım hepsini siz almışsınız Smile
(02/12/2018, Saat: 14:44)AltKapalı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tesükkerler iyi dilekleriniz  için evet Alman üretim artık ürerilmiyormuş,atamanstoreden aldın n11 de satışı var guvenilirdir

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Losyonu ile Proraso'nun yeşil serisini tamamladım.

30w3685.jpg
Organique sabun. Razorustan.
(03/12/2018, Saat: 16:04)ekilic2 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Losyonu ile Proraso'nun yeşil serisini tamamladım.

Komşum mentollü değil mi bu?

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Evet FearOfATG komşum. Okaliptus Özlü ve mentollü. Ama mentollü sabunu kadar keskin koku alamadım. Sanırım tıraş olmayı beklemeliyim.
(03/12/2018, Saat: 19:26)ekilic2 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet FearOfATG komşum. Okaliptus Özlü ve mentollü. Ama mentollü sabunu kadar keskin koku alamadım. Sanırım tıraş olmayı beklemeliyim.
Sabununu kullanıyordum ben de yazın ama kışın pek bana hitap etmedi.

4d7fa8b102a7d48b208b289eebae1ef0.jpg

GaRtBnX.....
(03/12/2018, Saat: 19:32)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sabununu kullanıyordum ben de yazın ama kışın pek bana hitap etmedi.

Bu losyonu indirimde olduğu için şimdi tercih ettim. Bir defa denedikten sonra ben de yazın kullanmayı düşünüyorum komşum.
@GartBnx
Kardesim hayırlı olsun cok guzel bir fırca.

@PisPorsuk
Game changer hayırlı olsun, guzel tırasların olsun dostum.

@AltKapalı
Komsum n11 den ben goremedim, satısı aktif yok sanırsam, ben bulamadıysam isteyen arkadaslar icin link paylasırmısınız. Jiletler tekrar hayırlı olsun, zevkli tıraslarınız olsun.

@ekilic2
Proraso lar hayırlı olsun. Yaza komple set hazırsınız.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: