En Son Ne Aldınız ?
Smile 
Jiletleri deneyeyim, inşallah memnun kalırım.

zx5xg5.jpg
(04/12/2018, Saat: 13:32)batucan72 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Jiletleri deneyeyim, inşallah memnun kalırım.

zx5xg5.jpg
Crown jiletti diye hatırlıyorum. Boyun altına ustura ile ATG yaptım dalgınlıkla ve hissettirmedi. Umarım memnun kalırsınız.

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(04/12/2018, Saat: 13:51)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Crown jiletti diye hatırlıyorum. Boyun altına ustura ile ATG yaptım dalgınlıkla ve hissettirmedi. Umarım memnun kalırsınız.

İnşallah, dediğiniz gibidir. Yarın deneme yapacağım. Teşekkürler.
İçi pütürlü köpürtme tası
o0xo52.jpg
Komsularim bugunun ganimetleri,marka modellerini nedir ? 2 tanesi gilette,biri ball end sanirim.
9krmzk.jpg
Enjoy life, your family and friends, love, good food and drink, music, and nature, and be kind and respectful to others while we are still here.
Daha detaylı fotoğraflama şansınız var mı?

(04/12/2018, Saat: 16:53)Rigbie Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komsularim bugunun ganimetleri,marka modellerini nedir ? 2 tanesi gilette,biri ball end sanirim.

Rigbie iyi akşamlar,
Sol alttaki alet gillette tech ingiliz yapımı sanki ,sağ alttaki sap star de Usa malı kafa gillette olabilir gibi duruyor üsteki aletlere gelince sağdaki gillette single ring kopyası olabilir digerinide tanıyamadım Wink resimden benim anladığım budur.İyi günlerde kullan.
2mx4glg.jpg
d1a2b28835f28b0cd7b576a99e3ef138.jpg

GaRtBnX.....
(04/12/2018, Saat: 18:33)KAYHAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Rigbie iyi akşamlar,
Sol alttaki alet gillette tech ingiliz yapımı sanki ,sağ alttaki sap star de Usa malı kafa gillette olabilir gibi duruyor üsteki aletlere gelince sağdaki gillette single ring kopyası olabilir digerinide tanıyamadım Wink resimden benim anladığım budur.İyi günlerde kullan.

kayhan komsum tecrubenizi konusturdunuz tam nokta atisi oldu,evet sagdaki usa oburu england.Simdi ayrintili resimleri ekliyorum. Tam model soyleme sansiniz var mi acaba ?

29vxdtj.jpg

14imudv.jpg

246o286.jpg

bu ucuncu resimde ortadaki parcanin ust kismindi BE RE ve altinda G harfi var

dpafdx.jpg

bu sonuncusu kiytirik bir seye benziyor.Bundan boyle sterilize deneylerimde bas gostericek.

Birde ben artik bu aletleri restore isini yapmak istiyorum hobi olarak,onerebilecegini, el aletleri var mi ? Youtubede gordum donen bir ufak paeca var,onla temizliyorlardi butun kiri pasi atiyordu.Zimpara vs yapilabilir mi bunlara ?
Enjoy life, your family and friends, love, good food and drink, music, and nature, and be kind and respectful to others while we are still here.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: