En Son Ne Aldınız ?
@Kepo komşum sabunu kaseye tam oturttur
@jegal komşum tasa basmadan fotoğrafını paylaşmıştım. Basılmış hali burda Smile http://www.geltir.com/showthread.php?tid=51&page=62
@Kepo evet şimdi gördüm komşum keyifli tıraşlar köpüğün bol olsun Smile
Sebamed guzel balm arkadaslar hayırlı olsun.
Kayhan hocam sagolsun, Amerika'da bile nasil Vintage Gillette bulunur engin bilgisiyle aydinlatti. 1964 Slim ve 1969 Super Adjustable "Black Beaty". Elimdeki cok kullanilmis Gillette'leri Ebay'den satmistim, vintage isine girmem diyordum, ama ayni paraya bunlari aldim, yeni gibiler, kendi kendime almis bulundugum super bir yeniyil hediyesi oldu. Canim da sikkindi is-guc durumlarindan, cocuk gibi sevindim kargodan geldiklerinde.

2uszbc3.jpg
(13/12/2018, Saat: 19:46)Southwestern Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kayhan hocam sagolsun, Amerika'da bile nasil Vintage Gillette bulunur engin bilgisiyle aydinlatti. 1964 Slim ve 1969 Super Adjustable "Black Beaty". Elimdeki cok kullanilmis Gillette'leri Ebay'den satmistim, vintage isine girmem diyordum, ama ayni paraya bunlari aldim, yeni gibiler, kendi kendime almis bulundugum super bir yeniyil hediyesi oldu. Canim da sikkindi is-guc durumlarindan, cocuk gibi sevindim kargodan geldiklerinde.

Komşum ürünler çok güzel gözüküyor bende de bir BB var Ayhan abiden almıştım ben de. Güzel sağlıklı günlerde kullanman dileğiyle

Devrim abinin önerisiyle almıştım ben de Sebamed balsamı. Ürün çok güzel diyebilirim nemlendirmesi Harika sadece biraz geç emiliyor ama gün boyu nemli tutuyor cildi pişman olmayacaksınız kesinlikle
@Bilge_Kagan tesekkur ederim komsum. Islak trasa olan merak arttikca eskiler degerleniyor, daha once slim ve super speed denemistim ama ilk kez black beauty ile tras olacagim.
beyaz proraso pre shave - sabun - after shave aldım.
özellikle pre-shave ve sabun beraber kullanımında bu kadar başarılı beklemiyordum.
Be A Gentleman...
(13/12/2018, Saat: 19:46)Southwestern Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kayhan hocam sagolsun, Amerika'da bile nasil Vintage Gillette bulunur engin bilgisiyle aydinlatti. 1964 Slim ve 1969 Super Adjustable "Black Beaty". Elimdeki cok kullanilmis Gillette'leri Ebay'den satmistim, vintage isine girmem diyordum, ama ayni paraya bunlari aldim, yeni gibiler, kendi kendime almis bulundugum super bir yeniyil hediyesi oldu. Canim da sikkindi is-guc durumlarindan, cocuk gibi sevindim kargodan geldiklerinde.
İyi günlerde kullan,aletler çil durumdaymış.USA geleneksel tıraş alet edavatı edinmek için en ideal yer gibi geliyor bana .
@Southwestern komşum bize uzak hayaller böyle çil durumda aletler.Güle güle kullanın.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: