En Son Ne Aldınız ?
Bizden olan bir markanın yeni bir ürününü görmek mutlu etti beni. Keşke çubuk sabunda da bir yenilik hareketi olsa.
‘Efsane kokusuyla’ ibaresinden bu kolonyanın, Arko nun ilk üretimi kolonyadan yola çıkılarak hazırlandığını mı yoksa bildiğimiz Arko tıraş sabunu kokusunu mu taşıdığını anlamalıyız? Çok zor değil git markete bak diyebilirsiniz, markete gidene kadar yorum alayımSmile
(18/12/2018, Saat: 10:10)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tıraş sonrası hiç kullanmıyorum desem yeri var. Kesinlikle alkol oranı çok yüksek. Buradan bu ürünlerden haberim yokken askerde her sabah Gold serisi ile itina ile yakardım yüzümü. Şimdi ne zaman goldun kokusunu alsam karakolda hissediyorum. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Caner komşum kendinizi şöyle teselli edin. Büyük ihtimal üst rütbeli komutanlarınızında haberi yoktu ve onlarda yakıyorlardı ve büyük ihtimal hala yakıyorlar. Smile
(18/12/2018, Saat: 14:55)ziyanınjileti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Caner komşum kendinizi şöyle teselli edin. Büyük ihtimal üst rütbeli komutanlarınızında haberi yoktu ve onlarda yakıyorlardı ve büyük ihtimal hala yakıyorlar. Smile
Doğru vallahi Burak hocam. Belki bu sabah bile yandılar. Smile Birkaçı elektrikli kullanıyordu onlar yanmıyor olabilir. Big Grin

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Konusu degil ama arada mevzusu gecmisken eklenti yapmak istedim.
Alkolu yuksek urun cıkarsa ben kapagını hep acık bırakıyorum alkolu ucsun diye, icine gul suyu, gliserin veya saf su gibi eklentiler katarak yumusatabilirsiniz bir miktar gerekli olursa.
SOC Mistura...

8496bc1f4f0deff8deac4f760223fb5a.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
(18/12/2018, Saat: 18:07)PisPorsuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: SOC Mistura...

8496bc1f4f0deff8deac4f760223fb5a.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Güzel günlerde kullan Abi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Güzel günlerde kullan @PisPorsuk

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Güzel günlerde kullanın çok hoş görünüyor.
lqyVQl.jpg
-Yabani iğde özlü çubuk sabun
-Mühle 10 adet jilet
-R89 kaplamalı tükenmez kalem(Fotoğrafta baskın olan unsur kalem olduğundan belki de tıraş dışı bölümünde fotoğrafı paylaşmam isabetli olurdu lakin kalem üretiminde emsal alınan bir tıraş aleti olduğu nazara alınırsa paylaşım yeri mazur görülebilir. Smile )

Godiva çikolata ile aloe Vera özlü balm ise firmanın hediye olarak uygun gördüğü şeyler.
14wd309.jpg
Paradigm Artist Club SE

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: