En Son Ne Aldınız ?
Geçmiş olsun komşum. Kullandığınız tas buna sebep olabileceğini düşünmüyorum. Düğümü yerinden çıkan fırça vakasına forumda sıkça rastlanıyor. Tamir edildiğini okumuştum.
Kaseden ziyade düğümün çıkacağı varmış da çıkmış gibi duruyor. Geçmiş olsun komşum.
Tasın kabahati yok. Aynı tastan kullaniyorum ve hatta daha çok çıkıntı yaptım. Olacağı varmış.
Knotun yeniden montajı da dikkat ederseniz hiç sorun değil. Canınızı sıkmayın.
Teşekkürler komşularım iyi düşünceleriniz için. Yılın ilk tıraşında olacağı varmış. Kase ile barışacağım yakın bir zamandaSmile
(01/01/2019, Saat: 16:26)ekilic2 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Değerli tıraş severler merhaba, hepinizin yeni yılını kutluyor; sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.

Benim için yılın ilk tıraşı başlamadan hüsranla sonuçlandı. Forumda da bahsedilen A101'e gelen içi pütürlü kaseden almıştım. Yılın ilk gününde denemek istedim ama sanırım bir yerde yanlış yaptım. Fırçanın düğümü yerinden çıktı.

Öyle anlaşılıyor ki, kasenin girinti ve çıkıntıları çok fazla. Dolayısıyla biraz fazla yıpranacağı için hassas fırçalara zarar verme meyili olabilir. Bu kase ile ilgili olumsuz bir kanaat dile getirmek istemiyorum, zaten forumda rağbet görüyor. Ama benim için şimdilik rafa kalktı. Kaseyi kullanan arkadaşların değerli yorumlarını da merakla bekliyorum.

Herkese keyifli tıraşlar...

Hangi fırça olursa olsun kendisi için basitti belki ama beni fazlasıyla etkiledi @dikdik_s Serdar abinin bizim yarına garantimiz yok muhabbeti. Allah ne verdiyse dalıyorum fırçalarla bu kaseyi de kaç oldu kullanıyorum hala olumsuzluk yaşamadım. Belki de olacağı varmış bilemeyiz. Hele o küçük jaguar 236 şekilden şekile giriyor kase içerisinde o yavrucak bile kabak çiçeği gibi açılmasına rağmen bana mısın demedi daha Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi
Dostlar,
Sentetik loft 1,7-3usd
Domuz 3-11usd
Pure porsuk 8-11
Best porsuk 11-21
Silvertip/mancurian porsuk 21-28usd

Genelde ortalama boy loft fiyatları bu ve altı seviyelerde markaların toplu alımları icin. Kuru cevirmeyin, adam dolar alıp dolar satıyor. 5 dolarlık domuz veya 15 dolarlık porsuk icin aklınızı mesgul etmeye, aman fırcaya zarar gelmesin az kullanayım nazik kullanayım vs. demeye gerek varmı. Temiz kullanın ozenle kullanın ama tepe tepe kullanın hic dusunmeyin acımayın.
Komsum da hatırlatmıs yukarıda, su kısacık yasamda dunya malı dunyada kalıyor zevkini cıkarın.
Arkadaşlar çok teşekkür ederim ilginiz için.
Ben de maddi şeylere çok önem vermem, dünya malı dünyada kalıyor neticede.
Önemli olan keyfini sevdiklerimizle yaşayabilmek, paylaşabilmek.
Sağlık ve sıhhat her şeyden önemli.

Bu arada fırçanın düğümünü kuvvetli bir yapıştırıcı ile yerine yerleştirdim.
Başka fırçalarım da var hiç sorun değil.

faaadt.jpg
Yapıstırılacak cok fırca var, cok calısmak gerek. Smile Bugun gelen epoksiler.
n11 de uygun fiyata alabilirsiniz.
2iuuyhz.jpg
e0e2e27b24f55e00368a8ab3f6a47607.jpg

GaRtBnX.....
@GartBnx abi hayırlı olsun. Sende vardı sanki yine böyle bir şey, o chubby 3'müydü?
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: