En Son Ne Aldınız ?
Bu klon'dan bende de vardı, sadece 1 kez deneme amaçlı kullandım. Akabinde forumdan kıymetli bir komşumuza gönderdim.
@ziyak komşumun yazdığı üzere, alet gayet kaliteli üretilmişti, benimkinde de herhangi bir kusur yoktu. Jilet tutuşu, sabitliği gayet yeterli ve düzgündü. Hatta ayar mekanizmasının pürüzsüzlüğü ve keskinliği beni şaşırtmıştı. Neredeyse Variant'ın ikizi gibi hareket ediyordu.
Ancak o kafası yok mu???   Huh
İş orada benim için bitti. Yanak-favori altı-boyun kısımlarında silip süpürüyordu ama gözlem gereken noktalarda o koca kafa benden geçer not alamadı. Undecided
Sanat eseri gibi bir aletin klonu da olsa hissiz geldi bana bu qshave.
"A Samurai always wears two swords."
c25gj.jpg

Proraso Cypress & Vetyver Tıraş Kremi & EDC Sprey

275ml plastik tüpte tıraş kremi ve 100ml EDC cam şişe sprey

Koku kombinasyonu çok hoşuma gitti.İlk tıraşımda kullandım ve oldukça memnun kaldım.Proraso'nun bu serisi gayet başarılı.EDC parfüm gibi neredeyse günlük bile kullanılabilir.Koku ve kalıcılık başarılı.
Koku tanımı şu şekilde yapılmış : Selvi ağacı ve ıslak vetiver otlarının karışımı olan odunsu maskülen kokusu ile amber ve tütsü notaları enerjik  ve dinamik bir sansasyon yaratır.
30ho9vt.jpg

Kokusunu bir çok kişi beğenirken nedense ben çok beğenmedim. Koku çok rahatsız verici değil ama çok hoş da değil. İlk kokladığım da, kokusunun bana hiç yabancı gelmemesi de ayrıca tuhafıma gitti. Sanki alışkın olduğum bir kokuymuş gibi...
Porselen Kase. Renk Beyaz. Kopurtme amacli kullanmayi dusunuyorum. Ust cap 120 mm, alt cap 60 mm, yukseklik 60 mm. Ic ve dis yuzeydeki helezonik kabartma firca verimini ve elde guvenli tutusu arttiracak bir ozellik. Ayrica ust kesitin tam daire olmayip irregular olmasi da parmak kavramasina yardimci olacaktir. Marka Touch Me (Migros Private Label). Mensei Cin. Fiyat 9.90 TL (KDV dahil).7846cc052064dfa79c416dcc4d68d391.jpgfd5fb0ba3483a6f35449897c77bca746.jpg

SM-J500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
(10/01/2019, Saat: 20:39)ziyak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sabah geldiğinde koymak nasip olmadı, ilk kullanım sonrası.

QSHAVE Futur Klonu

85927808b19d7f1dd410d82de4e45205.jpg

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Nasil urun komsum onerir misin ? Fiyati 50 tl,yazi yazdirinca 75 tl oluyormus.
Enjoy life, your family and friends, love, good food and drink, music, and nature, and be kind and respectful to others while we are still here.
(12/01/2019, Saat: 22:53)Rigbie Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nasil urun komsum onerir misin ? Fiyati 50 tl,yazi yazdirinca 75 tl oluyormus.
Komşum ben bu işte acemiyim. Yaklaşık 1, 5 aydır falan Rimei kullanıyordum ve son haftalarda tahrişsiz tıraş olmaya yeni başlamıştım. O yüzden acemi yorumları bunlar, ön yargı ile yaklaşınız. Smile

Henüz bu cihazı 2 kez kullandım. Makine çok güzel yani klonu bu kadar kaliteli ise aslını düşünemiyorum. Ama başlık bana çok büyük geldi özellikle yüzümün bir tarafında çene kavsim boyunca kıllar çok farklı yönlerde çıkıyor ve garip hareketler ile alabiliyorum. Başlık büyük olduğundan bunda zorlandım.

Bir ay kadar farklı jiletler ile şans vereceğim, daha sonra kendi başlığı altına yorumlarımı yazabilirim.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
Hayat amacım: her şey hakkında bir şeyi, bir şey hakkında her şeyi öğrenmek!
oauq2e.jpg
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Arkolar ve Rebul hepsiburada.com'dan, Blueness sabun kozmetikçiden, Dalan krem A101'den Smile8219f311a44de54e9650d134cf72bee2.jpg

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
So far so good..
ixf2af.jpg

Hollanda dan gelen misafirimiz siparişimi getirdi, fırça sürpriz oldu, pek bir minik kısa kılları var.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(15/01/2019, Saat: 12:31)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hollanda dan gelen misafirimiz siparişimi getirdi, fırça sürpriz oldu, pek bir minik kısa kılları var.
Geçenlerde muhabbeti geçen Hollanda'nın arko'su değil mi bu sabun? Hollanda efsanesi.. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: