En Son Ne Aldınız ?
(15/01/2019, Saat: 12:33)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geçenlerde muhabbeti geçen Hollanda'nın arko'su değil mi bu sabun? Hollanda efsanesi.. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi

Evet komşum ta kendisi 2 kere gitti geldi Hollanda ya valizde, misafirimiz vermeyi unutmuş arkadaşa geçen geldiğinde, nihayet bu sefer gelişinde ulaştı bana.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(15/01/2019, Saat: 12:42)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet komşum ta kendisi 2 kere gitti geldi Hollanda ya valizde, misafirimiz vermeyi unutmuş arkadaşa geçen geldiğinde, nihayet bu sefer gelişinde ulaştı bana.
Güle güle kullanın. Umarım beğenirsiniz.. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi
Teşekkür ederim komşum, merak ettiğim bir sabundu kendisi, çok çok eski yıllardan beri üretiliyor olması cezbetti ve merakımı arttırdı doğrusu. Deneyip görelim yorumlarını kendi başlığında paylaşırım.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Kokusu herkese göre olmasa da bana tam olarak uydu diyebilirim. Almanya'dan gelen TABAC'lar mutlu etti, naçizane yeni başlayan komşunuz olarak etkilendiğimi söyleyebilirim. Eğer ki özel bir indirim yoksa neredeyse impa ticaret ile aynı fiyatlar bunu belirtmek isterim. Bir tek mueller.de diye bir internet sitesi var orada uygun olduğunu forumdaki komşularımdan öğrendim ve yerinde teyit edildi.
Be A Gentleman...
10mu9uw.jpg
L'occitane indirimli fiyattan aldım.Liste fiyatından tercih etmek zor.
Yeni yıl güzel başladı... Big Grin

2e317936cbf6dc4d426a46cdc4093db9.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
(15/01/2019, Saat: 17:34)Ibra35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: L'occitane indirimli fiyattan aldım.Liste fiyatından tercih etmek zor.

Sabunun fiyatı ne kadar komşum ? (indirimli haliyle)
Hayat amacım: her şey hakkında bir şeyi, bir şey hakkında her şeyi öğrenmek!
@Pisporsuk hayırlı olsun cok guzel urunler almısın kardesim. Maviye bayıldım, butterscotch zaten bir klasik.
@Pisporsuk Abi sağlıkla kullan, muhteşem ürünler. @GartBnx Burak abi sen de güzel günlerde kullan.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Herkesin yeni ürünleri hayırlı olsun, güzel günlerde kullanılması dileği ile. PisPorsuk komşum fırçalar İngiltere kraliyet saray muhafızları gibi duruyor maaşallah, çok şıklar hayırlı olsun.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: