En Son Ne Aldınız ?
(15/01/2019, Saat: 22:14)Zeyes Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merkur 42c,
Semogue 830,
Mavi astra,
Gilette 7’oclock yeşil

———————
Nice and clean.

@Zeyes komşum yeni ürünleriniz hayırlı olsun güle güle kullanın. Merkur 42C’yi bende satın almayı düşünüyorum ama bir türlü karar veremiyorum. Kullanma fırsatınız oldu mu beğeniyor musunuz?
@turkoglum13 Mehmet komşum sayesinde bir SE tıraş aleti sahibi oldum. Çok teşekkür ederim Smile

bg2343.jpg

Supply SE
(16/01/2019, Saat: 01:10)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @turkoglum13 Mehmet komşum sayesinde bir SE tıraş aleti sahibi oldum. Çok teşekkür ederim Smile

bg2343.jpg

Supply SE

Hayirli olsun abi. Keyifli tiraslarin olsun insaallah.
Evet yüksek,lakin deneyimlemek için aldım.Kaliteli olduğu söyleniyor deneyip göreceğim.Teşekkürler.

(15/01/2019, Saat: 22:57)ziyak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cevap için sağolun komşum,ürünleriniz hayırlı olsun.

Yine bile yüksekçe fiyat ama loccitane kesin kalitelidir.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
Komşularımın, yeni ürünlerini güzel zamanlarda kullanmaları dileğiyle,

@ziyak;
@Ibra35;
@ziyanınjileti;
@korgunv;
@ckeskin;
@ahbap;
@Soner;
@PisPorsuk;
@turkoglum13;
@Zeyes;
@batmanforever;

Hayırlı olsun.  Fırça Jilet Tıraş aleti Aftershave
Fırçanın üzerinde LİDER yazıyor, daha önce aldığım ve sorunsuz olarak kullandığım bir fırça.
Dün yine bir tane aldım ve bu sabah hiç bir alıştırma yapmadan direkt kullandım. Sanki üzerinde hazırlık ve çalışma yapılmış gibi sorunsuz kullandım.
@Aersin bunun o markanın imalatları olmadığını ve ısmarlama yapılan bir fırça olduğunu söylemişti.
Eğer mütevazi bir fırçaya ihtiyacınız var ise veya yolculuklarda kullanmak istiyorsanız nerede bulursanız alarak fırça koleksiyonunuza ekleyebilirsiniz.
Fiyatı: 8.-TL civarında.

İkincisi Avon marka bir fırça. Kataloglarında gördüğümde sırf markasına güvenerek ısmarladım. Teslim aldığımda gözüme küçük ve oyuncak gibi gözüktü. Bunu da denedim ve tıraşa hazır hale getirmeden direkt kullandığım halde bir fırçadan beklenecek asgari görevi yerine getirdiğini gördüm.
Fiyatı : 15.-TL indirimsiz fiyatı ise: 24.-TL

ZXMqLZ.jpg

E n v i r o n m e n t a l i s t

Tertemiz (NOS) 1953 İngiliz cilet Aristokrat ve hediyeleri için @izbe komşuma teşekkürlerimi sunarım...

123c074546f7485d0b2bd40860bfe598.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
juwz8o.jpg
@izbe Beyefendiye gönderdiği hediye jiletler için, yurtdışından getirtemeyeceğim bu sabuna ulaşmama vesile olduğu için ayrıca sattığı şeylerin fiyatını makul tuttuğu için canıgönülden teşekkür ederim.
(16/01/2019, Saat: 13:13)PisPorsuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tertemiz (NOS) 1953 İngiliz cilet Aristokrat ve hediyeleri için @izbe komşuma teşekkürlerimi sunarım...

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

İlan açildıktan 3-4 saat sonra bu aleti almak istemiştim ama satıldığını ögrendim. Benden hızlı davrananın kim olduğunu merak ediyordum. Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın.
14138sn.jpg
ojl07d.jpg

@turkoglum13;

Mehmet Bey, komşum Mersin'den benim denemem için zahmet edip elinde ki ürünlerden göndermiş çok teşekkür ederim. Mehmet bey sağolun  Blush

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: