En Son Ne Aldınız ?
(16/01/2019, Saat: 00:18)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Zeyes komşum yeni ürünleriniz hayırlı olsun güle güle kullanın. Merkur 42C’yi bende satın almayı düşünüyorum ama bir türlü karar veremiyorum. Kullanma fırsatınız oldu mu beğeniyor musunuz?

@batmanforever

Evet komşum dün ilk denemeyi iki günlük sakalda yaptım 7 oclock sarı ve cella sabunun eşliğinde. Şu ana kadar ki ilk kaliteli de aletimdi ve gerçekten merkür kalitesini hissettim. Hayran kaldım. Forumdaki üstatların anlattığı kadar varmış. Baya yumuşak bir tıraşı var. Hissiyatı Yumaya benziyor, ama biraz daha yumuşak. Günlük tıraşa gayet uygun. Severek kullanacağımı umuyorum. Mild alet- keskin jilet çiftini seviyorsanız tavsiye ederim.

———————
Nice and clean.
Nice and clean. Aftershave
(16/01/2019, Saat: 20:51)Sofistike Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @turkoglum13;

Mehmet Bey, komşum Mersin'den benim denemem için zahmet edip elinde ki ürünlerden göndermiş çok teşekkür ederim. Mehmet bey sağolun  Blush

Mersinde benim dışında gelenekselci varmıydı ya? Big Grin
(16/01/2019, Saat: 20:51)Sofistike Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @turkoglum13;

Mehmet Bey, komşum Mersin'den benim denemem için zahmet edip elinde ki ürünlerden göndermiş çok teşekkür ederim. Mehmet bey sağolun  Blush

Guzel gunlerde kullanman dilegiyle Hayirli olsun komsum

(16/01/2019, Saat: 21:08)Serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mersinde benim dışında gelenekselci varmıydı ya? Big Grin

Olmazmi komsum Smile
(16/01/2019, Saat: 20:57)Zeyes Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @batmanforever

Evet komşum dün ilk denemeyi iki günlük sakalda yaptım 7 oclock sarı ve cella sabunun eşliğinde. Şu ana kadar ki ilk kaliteli de aletimdi ve gerçekten merkür kalitesini hissettim. Hayran kaldım. Forumdaki üstatların anlattığı kadar varmış. Baya yumuşak bir tıraşı var. Hissiyatı Yumaya benziyor, ama biraz daha yumuşak. Günlük tıraşa gayet uygun. Severek kullanacağımı umuyorum. Mild alet- keskin jilet çiftini seviyorsanız tavsiye ederim.

Alette jileti eğik tutma veya açı sorunu var mı komşum..?
(16/01/2019, Saat: 21:11)turkoglum13 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Olmazmi komsum Smile

Öm den görüşelim o zaman üstad Smile
(16/01/2019, Saat: 21:08)Serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mersinde benim dışında gelenekselci varmıydı ya?  Big Grin

@turkoglum13 Mehmet bey'i ifşa ettik  Angel  Lakin @Serjames Serdar Bey komşum sağolsun, çok ehli keyf muhabbet etmekten haz duyduğum bir komşumdur. Mehmet Bey  Big Grin

(16/01/2019, Saat: 21:11)turkoglum13 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Olmazmi komsum Smile

(16/01/2019, Saat: 21:13)Serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Öm den görüşelim o zaman üstad  Smile

Rolleyes Rolleyes Rolleyes
(16/01/2019, Saat: 21:13)Sofistike Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @turkoglum13 Mehmet bey'i ifşa ettik  Angel  Lakin @Serjames Serdar Bey komşum sağolsun, çok ehli keyf muhabbet etmekten haz duyduğum bir komşumdur. Mehmet Bey  Big Grin

Sayenizde tanışmış olduk teşekkürler komşum Smile
(16/01/2019, Saat: 21:12)ziyanınjileti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Alette jileti eğik tutma veya açı sorunu var mı komşum..?

Yok komşum, jileti gayet güzel tutuyor. Herhangi bir dengesizlik yok. Sanırım bazı komşular bu alette böyle bir sorun olduğundan bahsetmişlerdi. Ben de başta endişelenmiştim ancak ilk tıraşımdan sonra gayet memnun kaldım.

———————
Nice and clean.
Nice and clean. Aftershave
(16/01/2019, Saat: 21:08)Serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mersinde benim dışında gelenekselci varmıydı ya? Big Grin
Efsane gelenekselci Mersin'de. Biz nerelerden tanıştık. Siz nasıl hala tanışmadınız. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi
(16/01/2019, Saat: 20:57)Zeyes Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @batmanforever

———————
Nice and clean.

Yorumunuz için teşekkür ederim komşum. Merkur 42C'yl alınacaklar listesine aldımSmile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: