En Son Ne Aldınız ?
@osaka23

Tıraş fırçaları Sabun dağıtımına kavuşurlar mı?

E n v i r o n m e n t a l i s t

(18/01/2019, Saat: 12:19)manuple Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @osaka23

Tıraş fırçaları Sabun dağıtımına kavuşurlar mı?
Kemal hocam sabun işini yavaşlatırsa kesin olur bence. Smile Yarın akşam sabun show ertelenebilir belki.. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi
Tırasla alakalı degil ama kozmetik oldugu icin burada paylasayım dedim.
Bugun gelen Tutaste siparisimiz. Oyle bilerek degil cogunu bilmeden sectim ama hepsi de guzel cıktı. Uzun zamandır musterisiyim severek kullanıyorum parfumlerini.

2a0ny2x.jpg
İnsallah diyelim @manuple hocam
2 gundur elimize gecen fırçalar ve loftuyla bulusturdugumuz saplar.

1- Paladin Shaving guzelleri. O bir tanesinin arkasındaki mısır sembollerine hasta oldum. Fırca konusunda seri numaralı sertifikalı ozel urunler yapıyor paladin.

35842si.jpg

16axtut.jpg

2-Hair Cut and Shave Co. Ben aldıgım zaman tek sap satıyordu, simdi fırca olarak var sadece sanırsam. Aluminyumdan 30mm delikli harika bir sap cıktı. Ustune cinden getirdigimiz 28mm lik knot tam oldu. Loftunu kendim yapıstırdıgım icin mi nedir, cok sevdim cok hosuma gitti. Guzel bir fırca oldu.

e9u5gg.jpg

2vd1gd3.jpg

3- Aliden sanırsam Dr cosmetics markası olan saplarımıza elimizdeki loftları yapıstırdık. Kırmızı olan @pisporsuk kardesimin yesil hulkuna karsı kırmızı flash olsun. Oteki mavi olan cinli ureticiden aldıgımız 25mm lik bir fan knot du. Fan loft harika actı kendini ilk sabunlamada. Zevkli kullanımlı bir fırca oldu sanırsam.

2rduf0o.jpg

Daha guzelleri sizlerin olsun dostlar.
Paladinler goz yakmakla birlikte aluminyum sapin ergonomisine bende hasta oldum Serdar hocam. Loft icine olmasi gerekenden fazla gomulmus ama bu onu daha da guzel yapmis. Hakikaten cok begendim gule gule kullanin.
@izbe

İzbe komsum cok tesekkurler. Aynı seyleri gecirmisiz icimizden, bende yapıstırınca aluminyum cok mu derin oldu dedim ama nasılsa goz yanılması aslında.
Aluminyum olanla, o cinli mavinin loftları aynı yukseklikte inanırmısınız. Sap kalın diye sanırsam yanıltıyor, gorunurde oyle ama hissiyat ve kullanım olarak derinde degil aslında. Ama sap cidden cok guzel, icine 2 tane de genis pul attım loftu yapıstırmadan once, agırlıgı tam tadında oldu. Guzel sap yapmıs adamlar. Rocnel Murat bey elindeki makinalarla bu sekil cok rahat urun yapabilir aslında.
Özellikle yeşil paladin çok hoş, hayırlı olsun abi.
Tutastelerin orijinallerine yakınlığı nasıl?
Tum komsularin yeni urunleri hayirli olsun.

Bana da bu paket geldi vadedilmis topraklardan. Derby Premium cilesi bitti derken, umarim gelen gideni aratmaz, zira denemeden almis bulundum.

oi8uw5.jpg
(18/01/2019, Saat: 21:57)Serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Özellikle yeşil paladin çok hoş, hayırlı olsun abi.
Tutastelerin orijinallerine yakınlığı nasıl?

1-2 tane alıp dene derim kardesim, ben cok memnunum.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: