En Son Ne Aldınız ?
@turkoglum13;

Komşum, aldığınız ürünleri keyifle kullanmanızı dilerim. "Hayırlı olsun."   Fırça  Jilet  Tıraş aleti  Aftershave
Yeni urunleri tum dostlara hayırlı olsun. Yeni sabunlar as ler fırcalar hepsi birbirinden guzel.

GartBnx kardesimin paylastıgı makina Raw Shaving Rs10 dur. Son zamanların dikkat ceken entresan ve degerli makinalarından biridir. Merak edenlere bilgi olsun.
@Sofistike komşum teşekkürler.Yeni ürünler hayırlı olsun,zevkle kullanılsın.
(30/01/2019, Saat: 15:47)Sofistike Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @GartBnx ;
@Ibra35;
@Auditor;
@DenizKSK;
@dikdik_s;
@Southwestern;
@CK89;
@Delidumrul;
@mimaras;
@PisPorsuk;

Komşularım, aldığınız ürünleri keyifle kullanmanızı dilerim. "Hayırlı olsun."   Fırça  Jilet  Tıraş aleti  Aftershave
@turkoglum13 komşum geldimi güzellikler sağlıkla kullanın .
@turkoglum13 Güzel günlerde kullanın. Rose’a inceleme bekliyorum mutlaka. Ona iyi bakın lütfen. Benden de selam söyleyin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Cok sukur guzellikler geldi, ama insanoglunda bu nefis olduktan sonra siradaki urunlere merak saliyor Smile

Butun iyi niyetlerinize tesekkur ederim komsularim, gonlunuzden gecenler en yakin zamanda sizlerin olsun.
dbe50649ee9fe41e484f72148687bbe9.jpg

Yavas yavas kendi capimizda sampiyonlar ligi kadrosunu kuruyoruz. Cok uzun zamandir almayi planladigim ikon x3 basliga rocnel elit sapta eklenince dayanamadim. @skybrave komsuma cok tesekkur ederim.
(31/01/2019, Saat: 14:30)turkoglum13 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yavas yavas kendi capimizda sampiyonlar ligi kadrosunu kuruyoruz. Cok uzun zamandir almayi planladigim ikon x3 basliga rocnel elit sapta eklenince dayanamadim. @skybrave komsuma cok tesekkur ederim.
İlk fırsatta düzgün UEFA ligi kadrosu kurup süper kupa finalinde karşınıza çıkmak isterim Mehmet hocam.. Smile
Güzel günlerde kullanın inşallah. Sizin set aldı başını gitti.. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi
(31/01/2019, Saat: 14:44)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İlk fırsatta düzgün UEFA ligi kadrosu kurup süper kupa finalinde karşınıza çıkmak isterim Mehmet hocam.. Smile
Güzel günlerde kullanın inşallah. Sizin set aldı başını gitti.. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi

Tesekkurler komsum. Wink)
En guzelleri senin olsun kardesim.
(31/01/2019, Saat: 14:30)turkoglum13 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yavas yavas kendi capimizda sampiyonlar ligi kadrosunu kuruyoruz. Cok uzun zamandir almayi planladigim ikon x3 basliga rocnel elit sapta eklenince dayanamadim. @skybrave komsuma cok tesekkur ederim.

İkon X3 Slant’ın hayırlı olsun @turkoglum13 komşum. İyi günlerde güle güle kullan. Kullanım sonrası yorumunu bekliyoruz Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: