En Son Ne Aldınız ?
@mertonyon güzel set, güle güle kullanın
Mühle makine alırsanız beraber gelen jilet yerine Derby Usta kullanmak daha iyi olabilir, sanırım daha keskin.
@ckeskin ve @GartBnx in sözlerini dinleyip denemek için bir Mühle sentetik fırça edindim ...

0f8e5c993aeffe80569fd1fe5b1f8988.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
8159994459162bc5452537f51edf1149.jpg

Fırsatı kaçırmayayım dedim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
@PisPorsuk Güzel günlerde kullan Abi. @Sofistike fırsatı kaçırmadığınız iyi olmuş. Balsam düzenli kullanımda farkını ortaya koyuyor,memnun kalacağınızı düşünüyorum.
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
(04/02/2019, Saat: 13:46)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @PisPorsuk Güzel günlerde kullan Abi. @Sofistike fırsatı kaçırmadığınız iyi olmuş. Balsam düzenli kullanımda farkını ortaya koyuyor,memnun kalacağınızı düşünüyorum.

@ahraz;

Komşum teşekkür ederim, bu ürün adına açılmış başlıkta ki yorumlarınız ve kış indirimi denk gelmesi üzerine denemek için aldım. Bakalım memnun kalacağımı düşünüyorum.  Rolleyes
(04/02/2019, Saat: 13:30)Sofistike Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fırsatı kaçırmayayım dedim.

Ben de kaçırdığımı bu sabah fark ettim. Big Grin
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(04/02/2019, Saat: 18:10)ckeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de kaçırdığımı bu sabah fark ettim.  Big Grin

Ben de bir daha bi bakındım, aynen fırsat kuş olup uçmuş  Big Grin
Tüm forumdaşların, yeni ürünlerini güzel günlerde kullanmaları dileği ile, hayırlı olsun.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Yeni urunler hayırlı olsun, zevkli tıraslar olsun.

Bugun falımızda Speickler ve Stirling cıktı. Birde komsularımızın birinin arkadası Avoncuymus, birkac kere dediydi, komsuluk namına kullanırız diye kucuk birseyler soyledik. Daha guzelleri sizlerin olsun.

r7unm0.jpg
nmc22b.jpg
Beklediğimden çok daha iyi bir fırça. Razorusun hediyesinede teşekkür ederim.
xas1ec.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: