En Son Ne Aldınız ?
Şu balmın malum fiyatından ötürü bir yıldır indirime girmesini bekliyordum ama bir türlü %20den fazla indirime girmiyordu. Aptal google reklamları sağolsun, belki de indirimin son dakikalarında haberdar olup, fırsatı kaçırmadım.
1qoflz.jpg
Bitkisel bazlı da Vinci fırça temizleme sabunu...
İlginç ürün limonlu yapmışlar, fırçaları tek tek sabunlayacağım bakalım nasıl olacaklar...

f5466bdd18c67f68a32c181b39f32540.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
Tum urunleri hayırlı olsun komsularımın.

Bugun toplu şampuan isine girdik. Dermoeczane sitesinden aldım. Su naturway in daha once sabununu kullanmıstım cok memnun kalmıstım. Sampuanıda varmıs, denemelik aldım. Hicbirini kullanmadım, iclerinde dikkat cekici guzel cıkarsa bir yerde donus yapar yazarım.

vpkqds.jpg

Cok kuru ciltliler konumuzda onerdigimiz urunlerden ceradolin fiyatı son donemde ucmus 80kusur liralara cıkmıs. Benzeri sample olarak bir yerden kucuk paket kremi cıktıydı bu Cerave markası, hosuma gitti kaliteli bir urundu. Daha bizlerin kullanımına uygun losyon olarak da varmıs, digerinden nispeten daha uygun fiyatlı, nemlendirmesi guzel bir urun. Alternatif tercih edilebilir.
5u4aww.jpg
(06/02/2019, Saat: 12:32)PisPorsuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bitkisel bazlı da Vinci fırça temizleme sabunu...
İlginç ürün limonlu yapmışlar, fırçaları tek tek sabunlayacağım bakalım nasıl olacaklar...

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Güzel üründür abi, bende var. Bolca yükleyip, su oranıda dikkat ederek kullanmak lazım. 5 dakika kadar avuçta fırçalama yapınca ve fırça diplerine de sabunu yedirince tertemiz oluyor. Bu işlem sonrası, kuru ve kırık saçları nemlendirmeye yönelik saç kremiyle temizlik işlemi sonlandırılınca fırça baya bi kendine geliyor, yeni gibi oluyor.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
Tüm komşularım hayırlı uğurlu olsun ürünleriniz ile keyifli tıraşlar dilerim. Razorus.com'dan sevgililer günü indirimiyle Proraso Yeşil AS Balsam aldım. Kullanmama kararı aldığım jiletli tıraş makinasında ise @FearOfATG komşumun tavsiyeleri ile tekrar kullanmaya karar vererek Trendyol.com'dan yine sevgililer günü indirimiyle Wilkinson Sword Classic aldım bakalım. Eski tecrübeleri yaşamayıp inşallah bu sefer keyifli ve konforlu bir tıraş olurum. Aldığım ve sahip olduğum ürünler ile (Proraso yeşil sabun, FS BE20-EB10 Best Badger Tıraş Fırçası, Wilkinson Sword Classic tıraş makinası,Proraso Yeşil AS Balsam) Proraso seti yaptım bakalım.
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
(06/02/2019, Saat: 14:22)3RD1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tüm komşularım hayırlı uğurlu olsun ürünleriniz ile keyifli tıraşlar dilerim. Razorus.com'dan sevgililer günü indirimiyle Proraso Yeşil AS Balsam aldım. Kullanmama kararı aldığım jiletli tıraş makinasında ise @FearOfATG komşumun tavsiyeleri ile tekrar kullanmaya karar vererek Trendyol.com'dan yine sevgililer günü indirimiyle Wilkinson Sword Classic aldım bakalım. Eski tecrübeleri yaşamayıp inşallah bu sefer keyifli ve konforlu bir tıraş olurum. Aldığım ve sahip olduğum ürünler ile (Proraso yeşil sabun, FS BE20-EB10 Best Badger Tıraş Fırçası, Wilkinson Sword Classic tıraş makinası,Proraso Yeşil AS Balsam) Proraso seti yaptım bakalım.
Umarım beklentilerinizi karşılar.. Smile

Bunlar da biraz önce bana geldi. Nicedir merak ettiğim Yaqi Sentetik ve farkında olmadan yanına eklediklerimin bir kısmı..68b82593d8b500d485ea0e35247740a3.jpg

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi
Hayırlı uğurlu olsun komşum. Keyifli tıraşlarınız olur inşallah. Çeşitli porsuk ve domuz kılı fırçalarım mevcut ancak sentetik bir fırça da denemek istiyorum. Yaqi Büyük Beyaz Tuxedo Sentetik Tıraş Fırçası veya sizin aldığınızdan almayı düşünüyorum. Sizin aldığınızın rengi çok hoşuma gidiyor ancak bahsettiğimin ise düğüm kalınlığı 30. Bu büyüklük de bir fırça da kullanmadım açıkcası denemek istiyorum. Ne yapsam bilemedim.
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
@yenikomsu @Gentleman @PisPorsuk @dikdik_s @FearOfATG komşularım hepsi bir birinden güzel yeni ürünlerinizi iyi günlerde güle güle kullanın.

@FearOfATG komşum yeni fırçanızı beğenip beğenmeyeceğinizi merak ediyorum Wink
(06/02/2019, Saat: 15:31)3RD1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı uğurlu olsun komşum. Keyifli tıraşlarınız olur inşallah. Çeşitli porsuk ve domuz kılı fırçalarım mevcut ancak sentetik bir fırça da denemek istiyorum. Yaqi Büyük Beyaz Tuxedo Sentetik Tıraş Fırçası veya sizin aldığınızdan almayı düşünüyorum. Sizin aldığınızın rengi çok hoşuma gidiyor ancak bahsettiğimin ise düğüm kalınlığı 30. Bu büyüklük de bir fırça da kullanmadım açıkcası denemek istiyorum. Ne yapsam bilemedim.
Bahsettiğiniz fırçadan da var elimde. Eksik olmasın turkoglum13 komşumuz göndermişti. Bu onun yanında yavrusu gibi kaldı. Fikir olması açısından akşam yan yana fotoğraflarını atabilirim size. Devasa bir fırça o Smile

@batmanforever komşum kullanmadan daha çok beğendim fırçayı. Şimdiden tavsiye ediyorum. Akşam kullanıp tekrar tavsiye ederim..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi
Selamlar,

Neye niyet neye kısmet...Doğubank İş Hanı'na kulaklık almaya gitmişken üçüncü katta fırça satan dükkanı görünce (sadece Jaguar ve birkaç adet Omega var) girmeden olmaz dedim. Herkese yeni ürünleriyle keyifli tıraşlar dilerim.

skyvc3.jpg
Hayat kısa,
Sakallar uzuyor.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: