En Son Ne Aldınız ?
2ns05rs.jpg
(19/02/2019, Saat: 13:10)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2ns05rs.jpg

Nacet denemiş olsam böyle bir paket kesin alırdım Smile
(19/02/2019, Saat: 15:28)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nacet denemiş olsam böyle bir paket kesin alırdım Smile

Gillette Nacet'i daha öncesinde hiç kullanmamıştım. Deneme amaçlı dün akşam ki tıraşımda Merkur 37C ile kullandım. Jiletin keskinliği ve konforu tam ayarında diyebilirim. Kıyas olması açısından bu aralar ağırlıkta Perma-Sharp ve Astra Yeşil kullanıyorum.
(19/02/2019, Saat: 15:48)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gillette Nacet'i daha öncesinde hiç kullanmamıştım. Deneme amaçlı dün akşam ki tıraşımda Merkur 37C ile kullandım. Jiletin keskinliği ve konforu tam ayarında diyebilirim. Kıyas olması açısından bu aralar ağırlıkta Perma-Sharp ve Astra Yeşil kullanıyorum.

peki gillette 7 oclok yeşil paket kullandınız mı? derby usta, voskhod a göre nasıldır ?
Geçen hafta Ankara AnkaMall'a uğramıştım. Atelier'in mağazasını görünce dayanamadım içeri girdim.

Zaten Rebul kolonyalarini kullanıyorum. Icerideki satış danışmanı, Atelier kolonyalarinin bir segment üstü olduğu, Rebul gibi fabrikasyon olmadığını, atölye üretimi olduğunu ve kokusunun daha kalıcı olduğunu söyledi. Bana biraz parfümsü geldi. Fiyatlar biraz fazla. Ama güzel hediye paketi yapıyorlar. 200 ml minnacık şişeyi büyük hediye paketi yapmayı basardilar.Smile

Ben de Atelier Rebul'un Magnolia Eda Intense kolonyasını aldım. Kız arkadaşıma aldığım için paketi açamıyorum.Smile 281c83067d8d7221b60b1559e46b71ed.jpgc747938c75eb5ebad71e72f103b64bbe.jpg

HTC One M9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Smile a little be
(19/02/2019, Saat: 16:26)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: peki gillette 7 oclok yeşil paket kullandınız mı? derby usta, voskhod a göre nasıldır ?

Çok zor bir soru sordunuz komşum Smile Jiletler birbirinden farklı karakterdeler. Ama yine de bu üçlü arasında bir tercih yapmak zorunda kalırsam tercihim Gillette 7 O’Clock SS olur. Konfor ve keskinlik olarak Derby Usta ve Voskhod’un önünde olduğunu düşünüyorum.

Beğeni sıralamam şu şekilde;
1. Gillette 7 O’Clock SS
2. Derby Usta
3. Voskhod
(19/02/2019, Saat: 23:03)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok zor bir soru sordunuz komşum Smile Jiletler birbirinden farklı karakterdeler. Ama yine de bu üçlü arasında bir tercih yapmak zorunda kalırsam tercihim Gillette 7 O’Clock SS olur. Konfor ve keskinlik olarak Derby Usta ve Voskhod’un önünde olduğunu düşünüyorum.

Beğeni sıralamam şu şekilde;
1. Gillette 7 O’Clock SS
2. Derby Usta
3. Voskhod

Yani nacet bu listede Nerede olur sizce Smile muhtemelen alacağım ama değerli bir üstad yorumunu merak ettiğimden soruyorum
(20/02/2019, Saat: 00:31)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yani nacet bu listede Nerede olur sizce Smile muhtemelen alacağım ama değerli bir üstad yorumunu merak ettiğimden soruyorum

Jilette ilk izlenimler çok önemli tıraşta ki ilk çekişler jiletin kesim karekterini önemli ölçüde ele veriyor. Örnek vermek gerekirse ne zaman Derby Usta’yı kullanırsam kullanayım hep takıla takıla ilerliyor bende.
Nacet’i Merkur 37C ve Gillette Rocket ile test ettim. Her iki alette keskinliği ve konforu bana yeterli geldi.
Nacet’i sadece 2 kez test etmiş olmama rağmen birinci sıraya alabilirim Smile

Bu durumun kişiden kişiye değişiklik gösterebileceğini unutmayalım lütfen.
Geçenlerde Sakarya Caddesinde gezinirken bir işportacı tezgahında görerek aldım, kullanma alışkanlığım olmasa da ekipman içerisinde durması iyi.

LlRrD0.jpg

E n v i r o n m e n t a l i s t

(20/02/2019, Saat: 01:10)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Jilette ilk izlenimler çok önemli tıraşta ki ilk çekişler jiletin kesim karekterini önemli ölçüde ele veriyor. Örnek vermek gerekirse ne zaman Derby Usta’yı kullanırsam kullanayım hep takıla takıla ilerliyor bende.
Nacet’i Merkur 37C ve Gillette Rocket ile test ettim. Her iki alette keskinliği ve konforu bana yeterli geldi.
Nacet’i sadece 2 kez test etmiş olmama rağmen birinci sıraya alabilirim Smile

Bu durumun kişiden kişiye değişiklik gösterebileceğini unutmayalım lütfen.

elbette üstad jilet tecrübesi özneldir sadece "iyidir ya al gitsin" den öte bir tecrübe yorumu duymak istediğimden ötürü size sordum cevaplarınız için teşekkür ederim Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: