En Son Ne Aldınız ?
@GartBnx Mühleler hayırlı olsun, güle güle kullanınız:
Hayırlı olsun tum dostlara.

1) Pinaud yeni serileri.
Arkadaslar pinaud yeni serileri kendini gelistirmis. Eski serilerde olmayan kullanım sonrası yuzde bir pudramsı hissiyat gelmis. Whiskey woods pinaud un yaptıgı en guzel koku olabilir. Cok begendim.

2) Yeni Polsilver yoksa eskisini kullansınlar.(Marie Antoinette) Smile

3) Cakma future u bunca zaman kullandım, cok begendim ama koleksiyonda timeless ların Rocnellerin yanında cin malı gozume batıyordu, hak etti future, rüstünü ispatladı deyip Mergress kardesinin yanına Gold Future u ekledik hayırlısıyla.

Daha guzelleri sizlerin olsun dostlar.
4rt0e0.jpg
Jiletler güzelmiş.komsum nereden aldınız,

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Akın var güneşe akın!
Güneşi zaptedeceğiz,
Güneşin zaptı yakın!
6e20d186d3e581d082fcd049f09f42fe.jpg

GaRtBnX.....
Tum komsularimin yeni urunleri hayirli olsun. Bende eski uretim polsilveri merak ettim. Son polsilverlere gore keskinlik ve konfor duzeyi nasil acaba. @dikdik_s Serdar abi bende gold futurumun yanina gold 34 serisi olan merkur 34g yi aldim. Gercekten cok sik bir urun. Sabah ilk tirasimi olacagim.
c4864bcff3a9c9394a34eac433ba0385.jpg
(21/02/2019, Saat: 17:21)GartBnx Adlı Kullanıcıdan Alıntı: GaRtBnX.....
İyi günlerde kullan komşum

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Akın var güneşe akın!
Güneşi zaptedeceğiz,
Güneşin zaptı yakın!
(21/02/2019, Saat: 17:24)turkoglum13 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tum komsularimin yeni urunleri hayirli olsun. Bende eski uretim polsilveri merak ettim. Son polsilverlere gore keskinlik ve konfor duzeyi nasil acaba. @dikdik_s Serdar abi bende gold futurumun yanina gold 34 serisi olan merkur 34g yi aldim. Gercekten cok sik bir urun. Sabah ilk tirasimi olacagim.

@turkoglum13 Hayırlı uğurlu olsun Mehmet kardeşim, Merkur 34G muhteşem görünüyor ayrıca 24 ayar altın gibi de parlıyor Smile
Maşallah diyelim nazar değmesin Smile İyi günlerde güle güle kullan.
Beyler ilkbahar-yaz kreasyonu gibi tıraş malzemeleri geçidi oldu bugün. Hayırlı olsun paylaşımlar için teşekkürler hepsi birbirinden güzel.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
@dikdik_s Hayırlı olsun komşm bu kadar çeşitli ürünü yurt dışindan mi aliyorsun
Tesekkur ederim @batmanforever abi ve @-mali abi.
Daha guzelleri sizlere de nasip olsun.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: