En Son Ne Aldınız ?
(21/02/2019, Saat: 18:41)turkoglum13 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tesekkur ederim @batmanforever abi ve @-mali abi.
Daha guzelleri sizlere de nasip olsun.
Gözün aydın Mehmet abi. Yakışıklı gelmiş. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi
@GartBnx komşum hayırlı olsun. Stirling ürünlerini nereden temin ediyorsun acaba?
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
Tüm komşuların yeni ürünleri hayırlı olsun...

725032930cfadbd9f200b063300b5489.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
@turkoglum13
34G cok iyi yapmıssınız komsum, nedense az bulunan SOTD fotolarında rastladıgımızda gozumuzu alan guzel makinedir. Zevkli tıraslarınız olsun.
@yenikomsu
Urunler yurt dısı tedarik dostlar. Future goldu degil ama krom u impada var diye biliyorum.

@Gartbnx stirlingler hayırlı olsun baba. Benim son stirling kokusu eh isteymis ama kullanmadım gunahını almayım onyargı ile tıras esnasında degisebilir kokusu.

@AltKapalı Jiletler hayırlı olsun komsum. İlk kim istek yaptı bilmiyorum ama, araya bende kaynak yaptım. Smile
c5887cb8150006b6c9c2d56f261ab8bf.jpg

Çek Soluna
Mudo Konsept Kase. Köpürtme kasesi olarak oldukça başarılı.

Omega 40033 domuzcuk, Old Spice Whitewater AS, Dr Harris Arlington ve Spuntik'leri @pundoe Üstadım uzak diyarlardan getirdi.

Yeni alınan ürünleri keyifle kullanmanızı dilerim.
@ahbap
@PisPorsuk
@onrhncicek
@AltKapalı
@-mali
@ckeskin
@ekilic2
@korgunv
@Zeyes
@batmanforever
@manuple
@dikdik_s
@Gentleman
@sakal
@GartBnx
@Tolga Yurdaer
@Delidumrul
@turkoglum13
@Mehmet_G

Komşularım, aldığınız ürünleri keyifle kullanmanızı dilerim. "Hayırlı olsun."   Fırça  Jilet  Tıraş aleti  Aftershave

Saygı ve Sevgilerimle,
Gürkan
Teşekkür ederim @Sofistike komşum.
@Mehmet_G Güzel günlerde kullan kardeşim. Dr. Harris Arlington bir iki kelam istiyorum kullanınca sana zahmet. O çek solunayı da koliye atarsın tamam mı? Smile
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
@ahraz Ağabey emrin olur. Çek Soluna'yı kullanmadan @aersin Üstada paslıyorum. Yorumlar ondan gelecek. Arlington'un incelemesi ise sizin gibi bir üstada yakışır. Hemen kargolarım Ağabeyim
@Mehmet_G

Kardesim hayırlı olsun, Arlington kokusu guzeldir, Kopugu yogurt kıvamında olur. Valobranın daha kalitelisi hissiyatı verdiydi bana Dr Harrisler. Seversin sen tahminim. Hosuna giderse ileride benzer baz sabun ozelliklerinde ama daha iyisi Czech & Speake tavsiye olunur.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: